Hellas Verona – Atalanta BC 1:0 (kon.) | Parma – Cesena 1:2 (kon.) | Juventus – Chievo 2:0 (kon.)
Sampdoria – Palermo 1:1 (kon.) | Inter – Turín 0:1 (kon.) | Fiorentina – AS Řím 1:1 (kon.)
UC Sampdoria
1:1 (1:0)
U.S. Citta di Palermo
Neděle 25.01.2015, 15:00 • Stadio Comunale Luigi Ferraris, Janov (kapacita: 36 599) • Italská Serie A

A je dobojováno! Palermo se ve druhé půli zásluhou Vázqueze dočkalo brzkého srovnání. Následně navíc nejspíše docílilo branky po střele Morganelly, ale sudí byl bez šance tuto hraniční situaci vidět, míč se pohyboval těsně vedle brankové čáry. Nakonec tedy utkání skončilo stejně jako na podzim, remízou 1:1. (16:52:32)

90+5

90+5
    Dorie ještě u balonu na útočné polovině.

90+4
    Do konce nastavení zbývá přibližně deset sekund. Vykopávat bude gólman Sorrentino.

90+3
    Sampdorie ještě tlačí, ale nevypadá to na to, že bysme se dnes ještě nějaké branky dočkali.

90+3
    De Silvestriho pas do vápna byl bez potíží odvrácen do bezpečí.

90+2
    Okaka se proti trojici obránců ve vápně Palerma neprosadil.

90+1
    Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Francesco Bolzoni, přichází Andrea Belotti.

90+1
    Rozhodčí přidá čtyři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Dybala nyní ukázal, proč kluby tolik stojí o tohoto útočníka. Forward Palerma se prodral přes obránce do vápna, kde se následně okolo dalšího strážce obtočil a vypálil. Jeho střela ale nakonec skončila pouze daleko mimo domácí svatyni.

90
    Krstičić nezažívá zrovna dobrou sezonu. Nyní se podívá na hřiště až na závěrečné minutky, místo mu uvolní Duncan.

89
    Hostující obránce odkulhal za pomezní lajnu a hra může pokračovat.

88
    Vitiello leží na zemi a bude potřebovat pomoc lékaře.

87
    Eder to myslel dobře a hledal dobře postaveného Okaku, obránci mu ale radost překazil a pas zablokoval.

86
    Zatím to vypadá, že dnešní utkání skončí zcela stejně jako v podzimní části.

85
    Duncan se utopil ve své kličce a přišel o balon.

84
    Dlouhý nákop dopředu v poklidu sbírá domácí obrana.

83
    V posledních dvou minutkách se hra se sice přelévá z jedné strany na druhou, žádnou příležitost jsme ale neviděli.

81
    Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Achraf Lazaar, přichází Fabio Daprela.