Sporting – Coimbra 1:0 (kon.) | Setúbal – Rio Ave 4:1 (kon.) | Belenenses – Penafiel 0:0 (kon.)
Moreirense – Nacional 2:3 (kon.) | Estoril – Arouca 1:0 (kon.) | Marítimo – Porto 1:0 (kon.)
Boavista – Braga 1:0 (kon.)
GD Estoril Praia
1:0 (0:0)
FC Arouca
Neděle 25.01.2015, 18:00Portugalská Primeira Liga

Je dobojováno! V utkání vítězí domácí celek, který otevřel skóre zápasu krátce po startu druhé půle, když se prosadil Léo Bonatini. Ačkoliv se hosté snažili vyrovnat, už se jim to nepodařilo, a závěrečný hvizd hlavního arbitra znamená, že tři body zůstávají doma. (19:59:44)

90+5

90+5
    Ricardo Vaz je v dnešním zápase posledním napomenutým hráčem žlutou kartou.

90+3
    V nastaveném čase ještě uviděli žlutou kartu domácí Séba a hostující Tinoco.

90+1
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Tozé, přichází Vaz.

90
    Hlavní arbitr nastavil ve druhém poločase čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Na opačné straně se k hlavičkovému zakončení dostali hosté, to však bylo nepřesné.

88
    V závěrečných minutách se domácí pokoušejí a navýšení vedení, když vypálil Tozé, míč však skončil vedle branky.

85
    Dnešní utkání sleduje přímo na stadionu 913 diváků.

82
    Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Iuri Medeiros, přichází Vuletich.

81
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Léo Bonatini, přichází Arthuro.

80
    Před námi je závěrečných deset minut, podaří se hostující hráčům během této doby vyrovnat, nebo tři body zůstanou doma?

78
    Do zakončení se opět prodral dnes velmi aktivní Tozé, ovšem ani tentokrát na gólmana Goicoecheu nevyzrál.

76
    Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Rui Sampaio, přichází Artur.

75
    V ideální palebné pozici se ocitl Tozé, jeho střelecký pokus však zneškodnila defenziva Aroucy.

75
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Cabrera, přichází Esiti.

74
    Exekutorem nařízeného přímého volného kopu byl Iuri Medeiros, ten si ale nesrovnal správně mířidla a vypálil mimo tři tyče.

73
    Ofenzivní tažení hostujících hráčů bylo zastaveno v rozporu s pravidly před pokutovým územím.