Sporting – Coimbra 1:0 (kon.) | Setúbal – Rio Ave 4:1 (kon.) | Belenenses – Penafiel 0:0 (kon.)
Moreirense – Nacional 2:3 (kon.) | Estoril – Arouca 1:0 (kon.) | Marítimo – Porto 1:0 (kon.)
Boavista – Braga 1:0 (kon.)
Vitória FC Setúbal
4:1 (1:1)
Rio Ave FC
Neděle 25.01.2015, 17:00 • Estádio do Bonfim, Setúbal • Portugalská Primeira Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:58:00)

Utkání končí zaslouženým vítězstvím domácích, kteří po vyrovnané první půli rozhodli ve druhém poločase třemi góly o výhře 4:1.

90+3

90
    Sudí Machado nastavil ještě tři minuty.

88
    Setúbal právě vstřelil branku!
    JOÃO SCHMIDT pálí levačkou do levého dolního rohu, Cássio bez šance.

87
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Hjun-Džun Suk, přichází Jucie Lupeta.

86
    Domácí chystají střídání, do hry vstoupí Lupeta.

82
    Probíhá poslední desetiminutovka a domácí hájí dvoubrankové vedení.

79
    Tarantini nyní pálil na branku Setúbalu, bez úspěchu.

78
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Miguel Pedro, přichází João Schmidt.

78
    Žlutou kartu dostává Ricardo Dani (Vitória FC Setúbal).

75
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Nélson Monte, přichází Boateng.

75
    Žlutou kartu dostává Abalo (Rio Ave FC).

70
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Lionn, přichází Abalo.

69
    DIMITRIS PELKAS je na hřišti sotva pár minut a hned skóruje! Navíc náramně, jeho střela se odráží od břevna do tyče a odtud za brankovou čáru.