Katar – Rakousko 29:27 (kon.) | Slovinsko – Severní Makedonie 30:28 (kon.) | Chorvatsko – Brazílie 26:25 (kon.)
Španělsko – Tunisko 28:20 (kon.)
Slovinsko
30:28 (16:15)
Severní Makedonie
Neděle 25.01.2015, 16:30 • Ali Bin Hamad, Al-Attiyah Arena • Mistrovství světa (play off)

Slovinci vítězí nad Makedonií 30:28 a postupují do čtvrtfinále světového šampionátu. V něm by se měli utkat s vítězem zápasu Franice-Argentina.

Druhým čtvrtfinalistou je domácí Katar, který v souběžně hraném zápase porazil Rakousko rovněž o dva góly – 29:27.

To je ode mě prozatím vše. K dalšímu přenosu bych vás chtěl pozval od 19.00, kdy je na programu další zápas osmifinále, konkrétně Španělsko-Tunisko. (18:13:08)

60
    Konec zápasu. (30:28)

60
    V čase 59:20 si oddechový čas vyžádala lavička Slovinska. (30:28)

59
    Gorazd Škof vychytal z levého křídla Dejana Manaskova. Zbývá 50 vteřin do konce zápasu. (30:28)

59
    Luka Žvižěj neprostřelil brankáře Angelova, na druhé straně mířil Nemanja Pribak pouze do tyče. (30:28)

58
    Kiril Lazarov ještě vykřesal naději pro Makedonii proměněnou sedmičkou. (30:28)

57
    Teď si však nedobrovolně Jure Natek musí odpočinout. Je vyloučen na dvě minuty. (30:27)

57
    Jure Natek je v posledních minutách neomylný. (30:27)

56
    V jasné pozici se na pravém křídle ocitl Goce Georgievski, ale mířil pouze do tyče. V postupném útoku kombinují Slovinci a určitě nikam spěchat nebudou. (29:27)

55
    Kiril Lazarov rychle odpovídá stejnou mincí a do konce zbývá 5 minut. (29:27)

55
    Jure Natek opět propálil vše, co mu stálo v cestě ke skórování. (29:26)

54
    Autorem zatím poslední branky je makedonský hráč s číslem 3 Dejan Manaskov. (28:26)

53
    Jure Natek napřáhl ke střele z deseti metrů a byl přesný. (28:25)

53
    8 minut před koncem zápasu, či základní hrací doby je to o 2 branky, prosadil se Dejan Manaskov. (27:25)

51
    Svým pátým gólem v zápase snižuje pivot Stojanche Stoilov. (27:24)

51
    Marko Bezjak prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Do konce zápasu zbývá 9 minut a 23 vteřin. (27:23)