Pondělí 26.01.2015, 21:00 • Stadio San Paolo, Neapol • Italská Serie A

To je z tohoto online přenosu vše. Děkuji Vám za pozornost a zase někdy u Serie A na počtenou. (23:04:11)

Rohové kopy 6:7
    Fauly 13:17
    Ofsajdy 5:1

Je dobojováno!
    Neapol byla v první půli lepším celkem a hned v úvodu šla do vedení, když se prosadil Higuaín. Janovu se však v druhé půli podařilo vyrovnat, když se povedenou ranou zapsal do listiny střelců Falqué. Misku vah na stranu Partenopei však převážil neomylný Gonzalo Higuaín, který proměnil v 75. minutě pokutový kop. Více branek do konce zápasu nepadlo a tak se Neapol může radovat z vítězství 2:1.
    Domácí díky 3 bodům poskočili na 3. místo, zatímco hosté zůstávají na průběžné 7. příčce ligové tabulky.

90+4

90+4
    Zapata prokazuje svou fyzickou sílu a drží míč na polovině Janova.

90+3
    Hráči Neapole se snaží zdržovat čas u rohového praporku.

90+1
    Rozhodčí Calvarese udělil další žlutou kartu, tentokrát Niangovi za faul loktem.

90+1
    Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny 4 minuty! Podaří se Janovu vyrovnat?

90
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Gonzalo Higuaín, přichází Duván Zapata.

90
    Perottiho hlavička po centru Edenilsona mířila vysoko nad. Ani z tohoto mráčku nezaprší.

89
    Perottiho přímý kop nenašel nikoho ze spoluhráčů.

88
    Na trávníku se začíná přiostřovat. Žlutou kartu tentokrát obdržel Gökhan Inler.

86
    Gasperinimu v dnešním zápase evidentně schází zraněný Allesandro Matri, jenž se v dresu Janova zatím podílel na 12 brankách (7+5).

85
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Ivan Strinić, přichází Miguel Britos.

84
    Neapol se nadechovala k šanci, jenže Hamšík pokazil finální přihrávku.

82
    Higuaínovi byl odmáván ofsajd.

81
    Koulibaly nebezpečně zajel do Nianga, za což mu byla po právu udělena žlutá karta.

80
    Juraj Kucka zatím neprožívá příliš povedený start. Od svého střídání stihl zavinit penaltu, když fauloval Higuaína a teď obdržel žlutou kartu za faul na Callejóna.

79
    Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Sebastien De Maio, přichází Maxime Lestienne.