Chomutov – Havířov 9:1 (kon.) | Benátky n/J – Prostějov 5:2 (kon.) | Most – Litoměřice 3:6 (kon.)
Kadaň – Jihlava 2:3 (kon.) | Ústí n/L – Motor ČB 6:4 (kon.) | Kladno – Třebíč 4:2 (kon.)
Šumperk – Havlíčkův Brod 5:4 (kon.)
Rytíři Kladno
4:2 (0:1, 2:1, 2:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Pondělí 26.01.2015, 18:00 • ČEZ Stadion, Kladno • 1. liga (ČR)

V poslední třetině se domácím povedl obrat. Zásluhou Horny a Dragouna a především třech využitých přesilovek. Právě tato disciplína dnes Kladnu pomohla k překonání Třebíče. Středočeši svému soupeři odskakují na rozdíl čtyř bodů a také dotahují České Budějovice, které padly v Ústí. (20:18:41)

60:00

59:15
    Další výborný zákrok třebíčského brankáře.

58:59
    Rudovského střelu po ledě vytáhl Horčička.

58:45
    Dragoun před brankou netrefil kotouč.

58:18
    David Dolníček (TRE) dostává dvě minuty za vysokou hůl. Pitulemu se hned omluvil, byl si svého přestupku vědom.

58:09
    Hořava dostal nahrávku od Pituleho, Horčička skvěle zasáhl.

57:31
    Rudovský se napřáhl ke střele, ale rozhodčí mu zapískali ofsajd.

56:46
    Pekr měl šanci na hattrick. Mezi kruhy dostal prostor a mířil mezi betony Chábery. Kladenský brankář jeho pokus zastavil.

56:10
    Poslední minutu se hodně přerušuje. Ať už z důvodu ofsajdu nebo zakázaného uvolnění.

54:57
    Hosté jsou v poslední třetině zakřiknutí. Na zvrácení výsledku mají posledních pět minut.

53:03

52:35
    Až teď prověřil Cháberu Erat.

52:27
    Hosté jsou v pásmu u kotouče, ale nedaří se jim zakončit.

51:29
    Eratovi přeskočil puk hokejku a Hořava dostal puk pryč.

51:03
    Jiří Zeman (KLA) dostává dvě minuty za napadení.
    Michal DRAGOUN - 4:2
    Utkání můžete sledovat živě zde.

50:33
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Domácí v poslední části hýří aktivitou a vstřelené góly jsou jim odměnou. Kania od modré krásně našel u vzdálenější tyčky MICHALA DRAGOUNA, který rozesmutněl Horčičku počtvrté. Asistence: Jakub Kania, Jan Rudovský.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 30. Kindl (Stach, Pitule), 38. Stach (Hořava, Zeman), 47. Horna (Rudovský, Kaberle), 51. Dragoun (Kania, Rudovský) – 9. Pekr (Havel, Erat), 32. Pekr (Raška)

Rytíři Kladno: Chábera (Vladař) – Gutwald, Kaberle, Chalupa, Zeman, Kania, Jaroměřský – Horna, Dragoun, Rudovský – Hořava, Pitule, Eberle – Švaňhal, Stach, Kindl – Redlich, Dalecký, Strnad.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Horčička (Dusík) – Bartoň, Janáček, Zdráhal, Peroutka, Přibyl, Šaur – Erat, Dolníček, Havel – Králík, Raška, Pekr – Jaroš, Juráň, Beneš – Čech, Kadela, Paták – Roupec.

Rozhodčí: Jílek – Guth, Rittich