Kapverdy – Zambie 0:0 (kon.) | DR Kongo – Tunisko 1:1 (kon.)
Demokratická republika Kongo
1:1 (0:1)
Tunisko
Pondělí 26.01.2015, 19:00 • Nuevo Estadio de Ebebiyín, Ebebiyín • Africký pohár národů

Je dobojováno! Ve druhém poločase bylo bezpochyby lepším celkem Kongo, za které se prosadil Bokila. Domácí měli posléze ještě možnost přidat další branky, ovšem klání skončilo remízou 1:1. Oba celky si tak zajistily postup do další fáze soutěže. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 4:6 (20:54:32)

90+5

90+4
    Tentokráte má balon na svých kopačkách Tunisko. Ani fotbalisté v bílém ale zatím žádný ofenzivní koncert nepředvádějí.

90+3
    Kongo nadále operuje na útočné polovině, kde se ale do žádných větších šancí nedostává. Utkání spěje ke svému závěru.

90+1
    Stále dochází k ošetřování tuniského muže s rukavicemi.

90
    Mbemba opět mířil velmi nepřesně. K základní hrací době utkání budou nastaveny čtyři minuty. Na trávníku zůstává ležet brankář Mathloutli.

89
    Volný kop se Kongu vůbec nevydařil, ránu zablokovala defenziva Tuniska. Do konce utkání již příliš mnoho času nezbývá.

87
    Místo Ragueda pka nastoupí na trávník Nater.

86
    Poslední střídání na obou stranách. Mongunga nahradí Zakuani.

85
    Kasusula se u rohového praporku velmi elegantně uvolnil, a rozehrál protiakci. Ta však neměla dlouhého trvání, neboť byla defenziva Tuniska pozorná.

84
    Kongo kombinuje na vlastní polovině. Zdá se, že Tunisku docházejí síly. Uvidíme, co přinesou následující minuty.

83
    Tvrdá rána Kasusuly nebyla vůbec špatná, brankář Tuniska celou situaci raději jistil. Nakonec se ale bude kopat od branky hostující ekipy.

82
    Závěr utkání se pomalu, ale jistě blíží, na světělné tabuli svítí stále nerozhodné skóre.

81
    Jeden z fotbalistů Tuniska byl odnesen na nosítkách za postranní lajnu. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat v utkání.

79
    Tunisko mohlo jít do zajímavé situace, ovšem Mongungu včasným skluzem nebezpečné sitauci zabránil. Oba borci utržili mírný šrám.

78
    Střídá také Kongo. Místo Mubeleho si zahraje Kabananga.

76
    A další střídání na straně Tuniska. Ze hřiště odchází Khazri, místo kterého naskočí Manser.

75
    Ani ten ale žádné nebezpečí nepřinesl, bude se kopat od branky Konga.

74
    Younes se dostal do solidní příležitosti, ovšem Kidiaba jeho střelecký pokus zneškodnil. Následovat bude rohový kop Tuniska.