Novokuzněck – Vladivostok 5:4 (2:1 po s.n.) | Novosibirsk – Chabarovsk 4:1 (kon.) | Nižněkamsk – Toljatti 4:3 (2:1 po s.n.)
po s.n. (2:1)
Neftěchimik Nižněkamsk
4:3 (1:1, 2:1, 0:1 - 0:0)
Lada Toljatti
Čtvrtek 29.01.2015, 17:00 • SCC Arena Petrochemist • KHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný zbytek čtvrtečního večera a někdy příště opět na shledanou. (19:51:17)

Dnešní utkání nakonec museli tedy rozhodnout nájezdy. V první třetině jsme mohli vidět dvě branky. Nejdříve se trefil J.Alševskij a poté vyrovnával ze samostatného nájezdu Bělousov. Ve druhé třetině padli hned tři branky. Jako první se trefil Šarov a hosté vedli 1:2, poté ale vyrovnal hned za dvě minutky Rjasenskij a minutu před koncem druhé třetiny zvýšil na 3:2 Anderson. Ve třetí třetině dokázal minutu před koncem vyrovnat Golubev a tak se muselo prodlužovat. V prodloužení však žádný gól nepadl a tak museli rozhodnout samostatné nájezdy. Samostatné nájezdy rozhodl až v šesté sérii Milovzorov a domácí si tak připisují 2 body do tabulky, hosté jen jeden.

Střely na branku : 45 – 26
    Vyhrané buly : 36 – 29

Jegor MILOVZOROV - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Neftěchimik Nižněkamsk.
    Autorem rozhodujícího nájezdu je JEGOR MILOVZOROV.

6. série
    2:1
    Milovzorov zamíchal kotoučem před Ivannikovem a následně ho poslal do pravého horního rohu a samostatné nájezdy tak končí.

6. série
    1:1
    Nikitěnko neproměňuje ani svůj druhý nájezd.

5. série
    1:1
    Mnichovič také dostal druhou šanci a ani on neproměňuje svůj druhý pokus.

5. série
    1:1
    Petrov také dostal druhou šanci a ani napodruhé neproměňuje.

4. série
    1:1
    Rybin zkusil prostřelit Ivannikova mezi betony, ten je však rychle sklapnul a kotouč chytá.

4. série
    1:1
    Trenér dal znovu šanci Bělousovi a ten tentokrát neproměňuje.

3. série
    1:1
    Ani Nikitěnko neproměňuje a tak se bude pokračovat další sérií.

3. série
    1:1
    Milovzorov nevyzrál střelou mezi betony na Ivannikova a stav je stále 1:1.

2. série
    1:1
    Bělousouv proměňuje i svůj dnešní druhý nájezd a vyrovnává na 1:1.

2. série
    1:0
    Mnichovič vymíchal Ivannikova a kotouč propasíroval pod pravým betonem Ivannikova.

1. série
    0:0
    Petrov zkusil bekhendový blafák a bohužel pro něj ani on neproměňuje.

1. série
    0:0
    Jako první jedou domácí. Grigorenko nevyzrál na Ivannikova.

Samostatné nájezdy začínají.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 10. J.Alševskij (Kulikov, Jevsejenkov), 32. Rjasenskij (Milovzorov, S.Alševskij), 39. Anderson (Žukov), rozh. náj. Milovzorov – 17. Bělousov, 30. Šarov (Zaťovič, Bočarov), 59. Golubev (Hunkes, Černikov)