Braga – Moreirense 1:0 (kon.)
SC Braga
1:0 (0:0)
Moreirense FC
Pátek 30.01.2015, 21:30 • Estádio AXA, Braga (kapacita 18000 diváků) • Portugalská Primeira Liga

Dnešní zápas je u konce. Domácí SC Braga poráží Moreirense FC nejtěsnějším rozdílem 1:0!

V prvním poločase jsme bohužel branku neviděli, ale šance na to byly. Hned v úvodu zahrál Agra velmi zajímavý přímý kop, výborně ale zasáhl Marafona. Většinu poločasu ovládali hru domácí fotbalisté, kteří k míči hosty přiliš nepouštěli. Největší šanci měli domácí ve 39. minutě, kdy po nedorozumění hostující obrana zakončoval Micael, jeho pokus ale skončil na tyči.

Hned na začátku poločas neproměnil penaltu hostující Simões. Poté hosté branku vstřelili, ale Cardozo stál v ofsajdovém postavení. V 74. minutě se prosadil Pedro Santos, který tak rozhodl, že všechny tři body zůstaly v Estádio Axa.

Žluté karty – 2 – 4

To je z mé strany vše a u dalších (nejen) fotbalových přenosů se těším brzy nashedanou! (23:34:14)

90+4

90+4
    André Marquez to zkusil přímo, ale jeho pokus šel hodně vysoko nad branku Matheuse.

90+3
    Míč teď byl až u gólmana Marafona, který jej nakopl vpřed a míč zasáhl rukou Danilo. Hosté mají k dipozici volný přímý kop.

90+2
    Další faul hostů. Agra byl zezdau přistrčen Gersem a domácí určitě nebudou nikam spěchat.

90+2
    Na polovině Moreirense byl teď faulován Alan a žlutou kartu vidí Simões.

90+1
    Marques teď zahrával rohový kop, míč se ale ve vápně odrazil přímo na nohu Edera, který míč nekompromisně odpálil na soupeřovu polovinu.

90
    Nastavují se čtyři minuty!

90
    Hostům už příliš času nezbývá. Uvidíme, kolik nastaví rozhodčí Dias.

89
    Žlutou kartu vidí za zdržování hry domácí Silva.

88
    Leandro se teď provnil útočným faulem v souboji s Monteirem.

88
    Zblokovaný centr Pedra z pravé strany doputoval přímo do náruče Matheuse.

87
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Paulinho, přichází Coronas.

86
    Žlutou kartu vidí po zákroku na Monteria Filipe Melo.

85
    Eder sice ve vzdušném souboji s Danielsonem neuspěl, ale k míči se za vápnem dostal Tiba, jehož rána ale mířila přímo do náruče Marafony.

84
    Na polovině hostů byl teď faulován Eder a domácí mají k dispozici standardní situaci.

83
    Po několika odrazech se na levé straně dostal k míči Gerso, který odcentroval. Matheus šel ale ven z branky a míč lapil bez problémů.