Omsk – N.Novgorod 2:3 (kon.) | Barys – CSKA Moskva 1:5 (kon.) | Jekatěrinburg – Minsk 4:3 (2:0 po s.n.)
Magnitogorsk – Chanty-Mansijsk 5:3 (kon.) | Ufa – Čerepovec 4:5 (kon.) | Kazaň – Čeljabinsk 2:1 (kon.)
Soči – Viťaz 5:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Jaroslavl 1:0 (kon.) | Jokerit – HC Slovan 4:0 (kon.)
Petrohrad – Atlant 1:3 (kon.) | Riga – Záhřeb 1:2 (kon.)
HK Soči
5:2 (1:1, 1:1, 3:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
Pátek 30.01.2015, 17:00 • Ledový palác Bolšoj • KHL

To je z mé strany vše, přeji vám příjemný zbytek pátečního večera. (19:17:36)

Československá stopa

Roman Horák (CEC) – 0+1, 1 střela, čas na ledě 19:15
    Robert Kousal (CEC) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:09

Střely na branku ve druhé třetině (celkem):

Soči - 9 (24)
    Viťaz - 14 (39)

Soči nakonec třetí třetinu zvládlo excelentně, díky čemuž si do tabulky připisuje tříbodový zisk. Domácí tým dvakrát za sebou prohrával, nakonec ale svého soupeře ve třetí části přehrál.

60:00

58:41
    Ljuduchin přihrávkou zpoza branky našel najíždějícího Ščerbinu, který tvrdou ranou napálil pouze brankáře Sateriho!

58:01
    Soloduchin ještě zkusil samostatnou akci po levém mantinelu, jeho průnik ale neměl velkou šanci na úspěch.

57:23
    Utkání se již pouze dohrává, domácí fanoušci se radují z dalšího tříbodového vítězství...
    SČASTLIVIJ - 5:2

56:37
    Soči právě vstřelilo branku!
    V Soči je definitivně rozhodnuto! Anisin přesnou přihrávkou našel na mezikruží volného PJOTRA SČASTLIVIJE, který tvrdou a přesně umístěnou ranou nedal Saterimu šanci zatáhnout – 5:2! Asistence: Michail Anisin.

55:38
    Kučerjavenkova akce skončila nepřesnou zadovkou na Koroljova, Soči se osvobozuje vyhozením kotouč do střední třetiny.

54:41
    Čas do konce zápasu však utíká velmi rychle, před hosty je ještě velký kus práce. Případná výhra Soči by znamenala udržení nováčka KHL v elitní osmičce.

54:03
    Hosté rázem zvýšili svoji aktivitu směrem dopředu, jejich kombinacím však schází potřebná přesnost.

52:14
    Po čtvrté inkasované brance si Viťaz vyžádal oddechový čas!
    EMMERTON - 4:2

52:14
    To již vypadá pro Viťaz velmi špatně! Domácí osm minut před koncem udeřili počtvrté, souhra COREY EMMERTONA a Andre Peterssona skončila až přesným zakončení prvního jmenovaného – 4:2! Asistence: Andre Petersson.

50:57
    Vše chtěl na sebe vzít Maxim Afinogenov, jeho ránu na vzdálenější tyč ale Gavrilov zlikvidoval.

50:13
    Viťaz musí rázem hodně přidat, poprvé v zápase si vyzkouší hru za nepříznivého stavu.
    KOSTICYN - 3:2

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 9. Lapenkov (Wilson, Pettersson), 23. Ljuduchin (Krutov, Ščerbina), 50. Kosticyn (Ignatuškin), 53. Emmerton (Petersson), 57. Sčastlivij (Anisin) – 1. Afinogenov, 21. Afinogenov (Horák, Kempe)

HK Soči: Gavrilov (Jerjomin) – Whitney, Koledov, Pěrvyšin, Ščitov, Wilson, Děrljuk, Pautov – Krikunov, Ignatuškin, Kosticyn – Petersson, Emmerton, Lapenkov – Anisin, Warn, Sčastlivyj – Krutov, Ljuduchin, Morozov – Ščerbina.
    HC Viťaz Moskevská oblast: Sateri (Lisutin) – Semjonov, Porseland, Grebeškov, Berdjukov, Seleznjov, Golovkov, Tatalin, Vaščenko – Kempe, Horák, Afinogenov – Soloduchin, Kučerjavenko, Koroljov – Šitikov, Kousal, Makejev, – Mamin, Vyglazov, Ivanov.

Rozhodčí: Kulakov, Cyplakov – Parfjonov, Tomilov (všichni Rusko)