Omsk – N.Novgorod 2:3 (kon.) | Barys – CSKA Moskva 1:5 (kon.) | Jekatěrinburg – Minsk 4:3 (2:0 po s.n.)
Magnitogorsk – Chanty-Mansijsk 5:3 (kon.) | Ufa – Čerepovec 4:5 (kon.) | Kazaň – Čeljabinsk 2:1 (kon.)
Soči – Viťaz 5:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Jaroslavl 1:0 (kon.) | Jokerit – HC Slovan 4:0 (kon.)
Petrohrad – Atlant 1:3 (kon.) | Riga – Záhřeb 1:2 (kon.)
Jokerit Helsinky
4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
HC Slovan Bratislava
Pátek 30.01.2015, 17:30 • Hartwall Arena • KHL

Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji krásný zbytek pátečního večera. (19:54:00)

Československá stopa na domácí straně

Petr Koukal (JOK) – 0+0, čas na ledě 16:05

Dnešní zápas je u konce. Jokerit si s Bratislavou poradil s přehledem a zaslouženě zvítězil 4:0. V první třetině se prosadil Sallinen již po dvou minutách. Ve druhé třetině přidal branku Wirtanen. Do třetí třetiny vstoupili hosté s nadějí na srovnání stavu. Nějaké šance tam měli, ale góly dnes střílel jen jeden celek. Během osmasedmdesáti sekund dali domácí dvě branky a utkání zkušeně ovládli.

60:00

59:57
    Linus Omark z výborné pozice orazítkoval tyč!

59:51
    Steve Moses ihned vypálil, ale jeho rána byla zastavena Backlundem.

59:47
    Ladislav Nagy opouští střídačku i led. Za něj na tresnou lavici míří Murley. Hraje se pět na tři.

59:47
    V závěru ještě putuje na trestnou lavici hostujicí Hudáček, jenž se provinil nedovoleným bráněním.

59:27
    Nyní se borci v modré dopředu dostali a jejich střelu Backlund pokryl.

59:16
    Jokerit kombinuje za svou brankou a snaží se Karlssonovi darovat zasloužené čisté konto.

59:00
    Začala poslední minuta hry.

58:30
    Domácí celek je nadále aktivnější v útoku a utkání kontroluje.

58:00
    Cam Barker se nyní prezentoval povedeným hitem za brankou.

57:38

57:24
    Domácí hráči si předávají puk skrz brankoviště, střely jsou avšak buď zblokované, nebo nepovedené.

57:04
    Tomáš Surový obral domácí hráče o puk a pelášil na Karlssona. Jeho bekhend byl zblokován. Karlsson i přesto puk udržel ve své moci.