NY Islanders – Boston 2:5 (kon.) | NY Rangers – Montreal 0:1 (kon.) | Philadelphia – Winnipeg 5:2 (kon.)
Ottawa – Dallas 3:6 (kon.) | Tampa – Detroit 5:1 (kon.) | Florida – Columbus 3:2 (kon.)
Toronto – Arizona 1:3 (kon.) | St. Louis – Nashville 5:4 (2:1 po s.n.) | Calgary – Minnesota 0:1 (kon.)
Edmonton – Buffalo 3:2 (kon.) | San Jose – Anaheim 6:3 (kon.)
Philadelphia Flyers
5:2 (2:2, 1:0, 2:0)
Winnipeg Jets
Pátek 30.01.2015, 01:10 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Zápasem Vás s radostí provedl Jakub Kudláč. Ode mne je to vše, přeji Vám hezký den, nebo jestli se ještě jdete dospat, tak dobrou noc. Někdy napočtenou! (04:03:51)

Česká stopa v utkání:

Jakub Voráček (PHI): (0+1), +/- 0, 1 střela, 1 hit, čas na ledě 15:49.
    Petr Straka (PHI): (0+1), +/- 0, 1 střela, 1 hit, čas na ledě 7:05.
    Michael Frolík (WPH): (0+1), +/- 0, 2 střely, 3 hity, čas na ledě 18:30.

1. Wayne Simmonds (PHI): (1+1) čas na ledě 11:02
    2. Mathieu Perreault (WPG): (2+0) čas na ledě 17:31
    3. Nick Schlutz (PHI): (1+0) čas na ledě 19:38

Střely ve třetí třetině (celkem):

Philadelphia 7 (32)
    Winnipeg 13 (38)

Je dobojováno a výsledek tohoto utkání znám! Philadelphia šla v první třetině dvakrát do vedení, vždy se však hráči Jets dotáhli.Poté ale Petr Straka nahrál na vítěznou branku Schlutzovi, a poté se ještě trefili za Flyers Schenn a Couturier.

60:00

59:25
    Ještě jeden pokus Kanea, který ale končí mimo tři tyče.

59:11
    Buly ve středním pásmu.
    Sean COUTURIER - 5:2

58:19
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Střelu Kanea vyrazil brankář Mason na hůl svého spoluhráče SEANA COUTURIERA, který přes cel hřiště trefuje odkrytou bránu Winnipegu a rozhoduje tak definitivně o dnešním vítězi. Bez asistence.

58:05
    Winnipeg v útočné třetině, kde zkoušel vystřelit Kane.

57:45
    Jets zkouší hru bez brankáře!

57:26
    Read už mohl rozhodnout, ale zblízka na brankáře Jets nevyzrál.

56:49
    Winnipeg znovu nahazuje puk do útočné třetiny, ale tam není nikdo z hostujících hráčů.

56:17
    Voráček na ledě, Flyers tudíž v plném počtu.

55:50
    A znovu kotouč míří k Hutchinsonovi.

55:23
    Nyní přišlo pár nebezpečných střel, ale jednu z nich omylem dostal do břicha od svého spoluhráče i Kane, Philadelphia se následně osvobozuje.

54:51
    A kotouč je opět u gólmana Jets.

Jakub Kudláč

Branky a nahrávky: 8. VandeVelde (Zotto, L.Schenn), 12. Simmonds (Voráček, B.Schenn), 24. Schultz (Straka, White), 45. Schenn (Simmonds), 59. Couturier – 9. Perreault (Frolík), 17. Perreault (Byfuglien, Kane)

Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Streit, Schultz, L. Schenn, Del Zotto, MacDonald, Colaiacovo, – B. Schenn, Giroux (C), Voráček – Straka, White, Simmonds – Read, Couturier, Umberger – VandeVelde, Bellemare, Lecavalier.
    Winnipeg Jets: Hutchinson (Pavelec) – Byfuglien, Chiarot, Bogosian, Enstrom, Trouba, Stuart – Wheeler, Little, Ladd – Frolík, Scheifele, Perreault – Thorburn, Lowry, Kane – Peluso, Slater, Halischuk.

Rozhodčí: St. Pierre, Walsh – Alphonso, EcElman