NY Islanders – Boston 2:5 (kon.) | NY Rangers – Montreal 0:1 (kon.) | Philadelphia – Winnipeg 5:2 (kon.)
Ottawa – Dallas 3:6 (kon.) | Tampa – Detroit 5:1 (kon.) | Florida – Columbus 3:2 (kon.)
Toronto – Arizona 1:3 (kon.) | St. Louis – Nashville 5:4 (2:1 po s.n.) | Calgary – Minnesota 0:1 (kon.)
Edmonton – Buffalo 3:2 (kon.) | San Jose – Anaheim 6:3 (kon.)
Toronto Maple Leafs
1:3 (1:0, 0:0, 0:3)
Arizona Coyotes
Pátek 30.01.2015, 01:40 • Air Canada Centre, Toronto (kapacita 20270 míst) • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (04:25:54)

Československá stopa v dnešním utkání:

Roman POLÁK (TOR) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 20:27

Martin HANZAL (ARI) – 1+0, 6 střel, čas na ledě 17:30, vítězný gól, první hvězda zápasu
    Martin ERAT (ARI) – 0+1, 0 střel, čas na ledě 16:37
    Zbyněk MICHÁLEK (ARI) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 22:01

Hvězdy utkání:
    1. Martin HANZAL (ARI) – 1+0, 6 střel, čas na ledě 17:30, vítězný gól
    2. Mike SMITH (ARI) – 24 úspěšných zákroků, 1 inkasovaný gól, úspěšnost zásahů 96,0%

Největší čas na ledě: Franson 23:02 – Ekman-Larsson 27:00

Branky a nahrávky: 17. Kessel (van Riemsdyk, Rielly) – 41. Ekman-Larsson (Korpikoski), 44. Hanzal (Gagner), 57. Gagner (Yandle, Erat). Diváci: 18837. Rozhodčí: Charron, Rooney – Galloway, Cvik.

Dlouho to vypadalo, že Toronto konečně ukončí černou sérii sedmi proher v řadě. Nakonec se tento počin ale povedl hostům z Arizony, kteří ve třetí třetině předvedli parádní obrat z 0:1 až na konečných 3:1.

Skóre dnešního zápasu ovšem otevřeli domácí, když se v 17. minutě po parádní přihrávce od van Riemsdyka prosadil Phil Kessel. Dlouho se pak nikdo neprosadil, až přišel pro Toronto kritický začátek do třetí třetiny.

Vše načal hodně kuriózní brankou z obranné modré čáry po 5 vteřinách hry Oliver Ekman-Larsson, pár minut na to se prosadil také Martin Hanzal, který Berniera pro změnu překvapil střelou z velkého úhlu.

Konečný střelecký účet dnešního utkání pak stanoval povedenou tečí v přesilové hře v 57. minutě Sam Gagner. Arizona tak po sedmi prohrách konečně vítězí, Toronto musí čekat dál.

60:00

59:37
    Další icing hostující hráčů, cenné vteřinky ale pomalu plynou.

59:30
    Domácí trenér Peter Horachek si ještě před poslední půl minutou zápasu bere oddechový čas. Dovolím si ale již tvrdit, že Maple Leafs dnešní utkání prohrají a zapíšou si tak již osmou prohru v řadě.

59:30
    Antoine Vermette poslal kotouč z vlastní poloviny kluziště jen těsně vedle branky, odpískáno je tak zakázané uvolnění.

59:06
    Za bučení zbylých fanoušků začala poslední minuta třetí třetiny, puk leží u mantinelu v souboji několika hráčů.

58:47
    Tobias Rieder už mohl postupovat na prázdnou branku, nedokázal si ale ve středním pásmu zpracovat kotouč.

58:22
    David Moss nyní zblokoval tvrdou střelu Gardinera od modré čáry a následně poslal kotouč do středního pásma.

57:55
    Domácí hráči zatím nejsou schopni vymyslet nějakou kloudnou akci, která by vedla k zakončení.

57:33
    Zbyněk Michálek nyní poslal puk na zakázané uvolnění, na tribunách už moc fanoušků nezbylo, dobrá půlka už je na cestě domů.

57:08
    Domácí to po reklamní přestávce již zkouší v šesti, Bernier zůstal na střídačce!