NY Islanders – Boston 2:5 (kon.) | NY Rangers – Montreal 0:1 (kon.) | Philadelphia – Winnipeg 5:2 (kon.)
Ottawa – Dallas 3:6 (kon.) | Tampa – Detroit 5:1 (kon.) | Florida – Columbus 3:2 (kon.)
Toronto – Arizona 1:3 (kon.) | St. Louis – Nashville 5:4 (2:1 po s.n.) | Calgary – Minnesota 0:1 (kon.)
Edmonton – Buffalo 3:2 (kon.) | San Jose – Anaheim 6:3 (kon.)
Ottawa Senators
3:6 (2:3, 0:0, 1:3)
Dallas Stars
Pátek 30.01.2015, 01:30 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

Ode mě je to vše a u dalších onlajnů z NHL nashledanou. (04:20:13)

Československá stopa v utkání
    Milan Michálek (OTT) 0+0, 2 střely, čas na ledě 19:09
    Aleš Hemský (DAL) 1+0, 2 střely, čas na ledě 14:41

1. Trevor Daley (DAL) 1+2
    2. Bobby Ryan (OTT) 1+1
    3. John Klingberg (DAL) 1+1

Dnešní velmi pohledné utkání je u konce a hosté nakonec vítězí 3:6. Ve třetí třetině se sice jako první prosadil Chiasson, který ve 43.minutě dokonal vyrovnání z nepříznivého stavu 0:3 na 3:3, ale v 51.minutě se po ztrátě Hoffmana trefil John Klingberg a připsal si tak vítěznou branku utkání. V poslední minutě ještě při přesilovce zkoušeli domácí powerplay, ale to vedlo pouze ke dvěma brankám do prázdné brány v podání Trevora Daleyho a Jamieho Benna.

60:00
    Jamie BENN - 3:6

59:33
    Dallas právě vstřelil branku!
    Hráči Dallasu mají opravdu neuvěřitelnou mušku. JAMIE BENN se dostal ke kotouči u mantinelu u vlastní brány a vysokým obloučkem jej poslal do prázdné brány. Bez asistence.

59:19
    Po icingu domácích se Lehner vrací na led.
    Trevor DALEY - 3:5

59:08
    Tak žádné krušné chvilky Dallas nečekají. Hned po vyhraném vhazování plácl do puku TREVOR DALEY a kus černé gumy zamířil do prázdné brány Ottawy. Asistence: Cody Eakin

59:03
    Tyler Seguin (DAL) zahákoval Zibanejada a míří na trestnou lavici. Dallas čekají krušné chvíle!

58:48
    Robin Lehner je na střídačce a domácí hrají v šesti!

58:28
    Lehner musel zlikvidovat Rousselovu střelu a vhazovat se bude po jeho levici. Domácím se krátí čas na vyrovnání.

58:07
    Díky dobrému napadání se sice domácí dostali k puku, avšak ten záhy zamířil do středního pásma, kde jej přebírají hosté.

57:45
    Senátoři opět dokázali sevřít Dallas, ale střely od modré čáry zatím Lehtonen dobře vidí nemá s nimi žádný problém.

56:54
    Methot pálil po Stonově přistrčení, ale střela domácího obránce nenadělala Lehtonenovi větší problémy.

56:05
    A další šance. Zibanejad se těsně před Lehtonenem natahoval po kotouči, ale brankář Dallasu měl k puku přeci jenom blíže a dokázal jej přikrýt.

55:32
    Rozjetý Erik Karlsson měl před sebou už pouze Lehtonena, zvolil tvrdou ránu, ale finský gólman opět podržel svůj tým.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 17. Zibanejad (Ryan, MacArthur), 19. Ryan (Ceci), 43. Chiasson (Turris) – 8. Ja.Benn (Klingberg, Eaves), 9. Sceviour (Fiddler, Daley), 12. Hemský (Daley, Sceviour), 51. Klingberg, 60. Daley (Eakin), 60. Ja.Benn

Ottawa Senators: Lehner (Hammond) – Karlsson, Methot, Ceci, Cowen, Gryba, Phillips – Ryan, Zibanejad, MacArthur – Stone, Turris, Michálek – Chiasson, Pageau, Hoffman – Neil, Lazar, Condra
    Dallas Stars: Lehtonen (Lindbäck) – Klingberg, Goligoski, Oleksiak, Demers, Schlemko, Daley – Eaves, Seguin, Ja.Benn – Hemský, Spezza, Horcoff – Garbutt, Eakin, Roussel – Sceviour, Fiddler, Moen

Rozhodčí: Jean Hebert, Mike Leggo – Kiel Murchison, Lonnie Cameron

Diváci: 18752