NY Islanders – Boston 2:5 (kon.) | NY Rangers – Montreal 0:1 (kon.) | Philadelphia – Winnipeg 5:2 (kon.)
Ottawa – Dallas 3:6 (kon.) | Tampa – Detroit 5:1 (kon.) | Florida – Columbus 3:2 (kon.)
Toronto – Arizona 1:3 (kon.) | St. Louis – Nashville 5:4 (2:1 po s.n.) | Calgary – Minnesota 0:1 (kon.)
Edmonton – Buffalo 3:2 (kon.) | San Jose – Anaheim 6:3 (kon.)
Edmonton Oilers
3:2 (2:1, 0:0, 1:1)
Buffalo Sabres
Pátek 30.01.2015, 03:40 • Rexall Place, Edmonton • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:03:43)

Buffalo Sabres: 20

V závěrečných vteřinách ještě musel Scrivens zasahovat, utkání končí těsným vítězstvím Edmontonu, který se tak od posledního Buffala opět o něco odpoutá. Hráči Buffala prchli do kabin, dnes si připisují další porážku, s druhým nejhorším týmem celé NHL, ovšem v současné mizérii Šavlí zřejmě nic neočekávaného.

60:00

59:51
    A ještě se vylučuje, domácí Hendricks dostává dvouminutový trest za podražení Ristolainena.

59:51
    Až nyní je Enroth na střídačce, devět vteřin před koncem třetí třetiny se vhazuje po levici Scrivense.

59:32
    Buffalo se ani nepokouší odvolat gólmana a zkusit alespoň hru pět na pět.

59:14
    Purcell s pukem za vlastní brankou, domácí nikam nespěchají.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:45
    Pouliot s pukem ve středním pásmu, nahazuje do třetiny soupeře.

58:29
    Šance Buffala na vyrovnání dostávají povážlivou trhlinu, na trestnou lavici putuje Mike Weber za držení Pouliota.
    Rasmus RISTOLAINEN - 3:2

57:58
    Sabres právě vstřelili branku!
    Brian Gionta vzal vše na sebe, s pukem přešel střední pásmo, nabruslil si do mezikruží ve třetině soupeře, přenechal puk Girgensonsovi, jehož střelu z pravé strany ještě Scrivens vyrazil, ale na dorážku RASMUSE RISTOLAINENA již nestačil. Asistence: Brian Gionta a Zemgus Girgensons.

57:37
    Buffalo je pod tlakem a v nouzi pouze vyhazuje na zakázané uvolnění.
    Branky a nahrávky: 13. Fraser (Lander, Gazdic), 16. Klefbom (Lander, Fraser), 48. Lander (Purcell, Fraser) – 3. Myers (Mitchell, Gionta), 58. Ristolainen (Gionta, Girgensons)

Edmonton Oilers: Scrivens (Fasth) – Petry, A. Ference, Nikitin, Fayne, Klefbom, Justin Schultz – Pouliot, Nugent-Hopkins, Eberle – Jakupov, Roy, Purcell – Hendricks, Gordon, Klinkhammer – Fraser, Lander, Gazdic
    Buffalo Sabres: Enroth (Hackett) – Gorges, Myers, Meszároš, Ristolainen, Strachan, Weber – Moulson, Girgensons, Ennis – Flynn, Mitchell, Gionta – Stafford, Hodgson, Stewart – Deslauriers, Ellis, Kaleta

Rozhodčí: Lee, Pollock – Heyer, Knorr

Diváci: 16 839