Prešov – Trnava 5:2 (kon.) | Detva – Michalovce 3:1 (kon.) | Bardejov – SR 18 6:2 (kon.)
Senica – Pov. Bystrica 8:0 (kon.) | Topoľčany – Spišská N. Ves 1:5 (kon.)
HC Topoľčany
1:5 (0:0, 1:3, 0:2)
HK Spišská Nová Ves
sk Pátek 30.01.2015, 17:48 • Zimný štadión Topoľčany • 1. liga (SR)

Spišská žiadnu drámu nedovolila a po strastiplnej ceste s meškaním prevalcovala aj Topoľčany. Vďaka tejto výhre si Spišiaci pripísali tri body do tabuľky, ktoré znamenajú, že už sa s istotou stanú víťazom základnej časti a v play-off sa stretnú s Prešovom alebo Trnavou. Dovoľte mi "Novejši" takto na diaľku pogratulovať.
    Na záver pripomínam, že pre Topoľčany bol toto záverečný zápas základnej časti, nakoľko posledné kolo mali odohrať v Prievidzi. Ďakujem za pozornosť, opäť niekedy do čítania, priatelia! (19:53:20)

60:00

58:36
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Ďalší klinec do rakvy Žochárov zabil druhý dvojgólový strelec, PAVOL GURČÍK využíva presilovku.
    Asistencie: Matej Hamrák a Jozef Ištocy.

57:11
    Topoľčany – Adam Záhorský – dve minúty za krosček. Ďalšia šanca pre hostí.

56:55
    LUKÁŠ VARTOVNÍK strieľa svoj druhý gól v zápase!
    Asistencie: Branislav Horváth a František Koky.

49:46
    Topoľčany ani túto presilovku nevyužili.

47:46
    Spišská Nová Ves – Pavol Gurčík – dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

40:31
    Lukáš Gavalier ale trestné strieľanie bez problémov ustál.

40:31
    Po podrazení Emila Kramára je nariadené trestné strieľanie.

40:01
    Do tejto tretiny nastupuje do brány domácich namiesto Jozefa Račka Denis Pravda.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Strely na bránu v druhej tretine 10:12, priebežne 21:26.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:09
    A to je voda na mlyn Spišiakov! BRANISLAV CVENGROŠ krátko po vhadzovaní využíva presilovú hru.
    Asistencie: Matej Hamrák a Pavol Gurčík.

38:49
    Topoľčany – Libor Káčer – dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

36:34
    Dlho ale veru vyrovnaný stav nevydržal... Hneď po vhadzovaní v stredovom kruhu si to Spišiaci namierili do útoku a PAVOL GURČÍK im vrátil vedenie.
    Asistencie: Matej Hamrák a Branislav Cvengroš.

36:12
    Topoľčany dali gól!
    DENIS MIHALIK predsa len prekonáva Gavaliera a vyrovnáva!
    Asistencie: Libor Káčer a Martin Mihalik.

30:04
    Ani Topoľčany ale svoju prvú presilovú hru v zápase nevyužili a tak sa skóre nemení.