HC Plzeň – Sparta 10:0 (kon.) | Hr. Králové – Chomutov 3:2 (po pr.) | Poruba 2011 – Vsetín 1:2 (1:2 po s.n.)
Zlín – Třinec 3:1 (kon.) | Kladno – K. Vary 1:8 (kon.) | Warriors Brno – Přerov 2:1 (kon.)
Kometa Brno – Olomouc 4:3 (2:1 po s.n.) | Č. Budějovice – Letňany 5:3 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC Kometa Brno
4:3 (0:1, 1:2, 2:0 - 0:0)
HC Olomouc
Pátek 30.01.2015, 18:00 • Hala Rondo • ELIOD extraliga mladšího dorostu

To je od nás z Brna pro dnešek vše. Přejeme vám pohodový zbytek večera i víkend. (00:09:13)

Hráči brněnské Komety díky zlepšenému výkonu ve třetí třetině dotáhli zápas až do samostatných nájezdů, ve kterých zásluhou Martina Nečase a Filipa Krále přetlačili svého soupeře z Hané a prodloužili tak vítěznou sérii již na osm zápasů.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Kometa Brno.
    Autorem vítězné branky je FILIP KRÁL.

3. série
    2:1
    Dajčarovi sjel kotouč. Dostál nemusel ani zasahovat.

3. série
    2:1
    Filip Král překonává brankáře Olomouce střelou mezi betony.

2. série
    1:1
    Pěcha trefil pouze náruč brněnského brankáře.

2. série
    1:1
    Martin Nečas pozemní střelou překonal Galušku.

1. série
    0:1
    Olomoucký útočník vyzrál bekhendovým blafákem na Dostála.

1. série
    0:0
    Novák zpomalil těsně před Galuškou. Forhendovým pokusem jej ale nepřekonal.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:50
    Olomoučtí ještě před koncem prodloužení nepřešli přes útočnou modrou v souladu s pravidly. Hra se vrací obranného pásma hostů.

64:36
    Zábranského pokus byl ztečován vysoko nad branku.

63:21
    Olomoučtí na pár chvil zaměstnali Dostála. Brněnský gólman ale předvedl dva pohodové zákroky.

62:40
    Podlaha si našel cestičku do útočného pásma, Pěcha však následně za bránou přišel o kotouč.

61:58
    Kavický vypálil od modré nepřesně. Jeho projektil letěl vysoko nad břevno Glauškovy brány.

61:39
    Dostál vyrazil pokus od modré čáry do ochranné sítě. Vhazovat se bude v obranném pásmu modrobílých.

61:09
    Filip Král se prokličkoval až před Galušku. Z bezprostřední blízkosti ale mířil pouze do připravené náruče olomouckého brankáře.

Václav Petrů

Miroslav Vozdecký

Branky a nahrávky: 25. Nečas (Zábranský, Novák), 42. Novák (Nečas), 56. Nečas (Klenec, Král), rozh. náj. Král – 20. Dajčar (Podlaha), 34. Podlaha (Madar), 35. Máder (Spartharis)