Charleroi – Genk 1:0 (kon.) | Mouscron – Kortrijk 0:3 (kon.) | Westerlo – Cercle Brugge 1:0 (kon.)
Waasland-Beveren – Mechelen 2:2 (kon.)
Waasland-Beveren
2:2 (2:0)
YR KV Mechelen
Sobota 31.01.2015, 20:00 • Freethiel-Stadion, Beveren-Waas • Belgická Jupiler Pro League

Tak jsme dospěli ke konci dnešního mače a byl to zápas velice pohledný! Ve druhém poločase naprosto selhali domácí, kteří se zalekli svého dvoubrankového vedení a nevytvořili si v podstat žádnou šanci. Naopak hosté dvakrát udeřili a z dnešního zápas tak vytěžili vzhledem k průběhu zápasu zlatý bod. Remíza je v konečném kontextu asi spravedlivou, když každému z týmů patřil jeden poločas. Tímto se s Vámi pro dnešek loučím a přeji pohodový zbytek víkendu. (21:56:53)

90+3

90
    Zápas je stále velice vzrušující. Claes teď ale nevyužil toho, že se před ním otevřela hotová dálnice a míč se mu zamotal po nohy.

87
    Nicolas Verdier se hodně rozčílil na sudího, protože neodpískal údajný faul. Rozhodčího tím přeci jen k hvizdu donutil, ale jen kvůli tomu, aby udělil útočníkovi hostů žlutou.

85
    Domácí Beveren je znatelně unaven a Mechelen cítí svoji šanci. Hosté tak stupňují svůj už tak dost velký tlak a čeká nás zajímavý závěr.

81
    Robson teď měl celkem velké problémy v defenzivě,když neuhlídal Veselinoviće, ten ale bránu z kroku netrefil.

80
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Hrvoje Čale, přichází David Addy.

79
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Jonny Rowell, přichází Ibou.
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Jens Naessens, přichází Nicolas Verdier.

78
    Glenn Claes si teď na hrotu počínal až příliš důrazně a sudí ho varuje také celkem důrazně – dává mu žlutou kartu.

75
    Domácí kouč Brepoels vyrovnání těžce nese a na lavičce se pořádně čílí. Není se mu ale co divit, jeho svěřence z taktické stránky druhou půli hrubě nezvládají.

73
    Mechelen právě vstřelil branku!
    Velká chyba obrany Waaslandu! Po volném kopu se ocitl ve vápně zcela osamocený SETH DE WITTE a tváří v tvář proti bezmocnému Steppemu si už rady věděl! Je tak srovnáno!

72
    Obětí dalšího tvrdého zákroku se stal opět Claes a sudímu Colemotsovi tak nezbývá nic jiného, než tasit další žlutou.

70
    Mechelen drží míč přibližně dvojnásobek času co domácí. Jeho tlak se už zase stupňuje, určitě se máme na co těšit, čeká nás vzrušující finále zápasu.

68
    Mechelen stále diktuje tempo hry, Waasland se ale už přizpůsobil a odvracet hostující ataky mu tak nedělá výraznější problémy.

66
    Robson velice nevybíravě zastavil Claese a sudí je nucen ho varovat pomocí žluté karty.

65
    Převaha Mechelenu už není tak výrazná, domácí se po katastrofálním nástupu do druhé půle výrazně zvedli a už opět hrají vyrovnanou partii.

62
    Teď ale hosté malém inkasovali! Na zadní tyči si na Marićův centr naskakoval Wilmet a byť ho Bateau předskočil, málem si dal vlastní gól. Biebauw si ale nakonec, sice těžce, ale poradil.

58
    Domácí se musí herně zvednout, jinak vyrovnání zákonitě časem přijde. Obradović ale teď selhal na straně proti Wilmetovi, jehož centr ovšem nikoho nenašel a míč mají opět hosté.