Marseille – Évian TG 1:0 (kon.) | Lens – Bastia 1:1 (kon.) | Lorient – Montpellier 0:0 (kon.)
Méty – Nice 0:0 (kon.) | Nantes – Lille 1:1 (kon.) | Toulouse – Remeš 1:0 (kon.)
FC Méty
0:0 (0:0)
OGC Nice
Sobota 31.01.2015, 20:00 • Stade Saint-Symphorien, Méty • Francouzská Ligue 1 Uber Eats
    Méty sice na vítězství nedosáhly, proti Nice ale získaly alespoň bod, který je pro ně vzhledem k jejich současné formě cenný.

Stade Saint-Symphorien dnes bylo svědky sněžné bitvy mezi Métami a hostujícím Nice, který během devadesáti minut žádný gól nenabídla. Terén pokrytý sněhem byl pro oba týmy příliš těžký na to, aby si po přestávce dokázaly vytvořit nějakou velkou šanci. Konečný výsledek. Méty 0 Nice 0. (22:00:58)

90+3

90+2
    Jeden z hráčů Mét se málem řítil sám na bránu, Jordan Amavi ale dokázal míč ve skluzu odvrátit za postranní čáru.

90+1
    Nad rámec dnešního chudého zápasu byly nastaveny 3 minuty.

90
    Těžko říci, zda by se jeden z týmů prosadil kdyby na trávník nepadal hustý sníh, ale počasí rozhodně zápas ovlivnilo.

89
    Souleymane Diawara odvrátil na hranici pokutového území přízemní centr a dnešní zápas spěje ke svému konci.

88
    Méty využily necelé tři minut před koncem zápasu poslední možnost střídání a žádná změn zatím výraznou změnu na hrací ploše nepřinesla.

87
    Střídání v týmu FC Metz: ze hřiště odchází Kévin Lejeune, přichází Jānis Ikaunieks.

86
    Jordan Amavi se snažil míč odvrátit dalekým odkopem do bezpečí, jenže při nápřahu podklouzl.

85
    Kévin Lejeune rozehrál standardní situaci, která byla zkráceným rohovým kopem, jeho centr ale na vzdálenější levé tyči žádného ze svých spoluhráčů nenašel.

84
    Domácí se svou snahou uspěli a zpoza šestnáctky napřáhli k pěkné střele, ta však skončila vedle pravé tyče.

83
    Domácí hráči jsou u míče a snaží se přejít do útoku.

82
    V Métách začalo znovu prudce sněžit.

81
    Do konce zápasu zbývá necelých deset minut. Méty hrají s oslabeným Nice stále 0:0.

80
    Útok Mét zastavila nepřesná kolmá přihrávka, po níž mohl brankář Mouez Hassen v klidu vykopávat.

79
    Nice rozehrálo rohový kop, po kterém jeden z hostujících hráčů na hřišti pořádně přisvítil, jeho vysoký míč ale skončil pouze na horní síti.

78
    Sada Thioub se dostal na pravé straně šestnáctky ke střele, která byla jedním z obránců Mét zablokována.

77
    Sjarhej Krivec rozehrál rohový kop, po kterém se uprostřed šestnáctky dostal v pádu do zakončení Juan Manuel Falcon, jehož následný pokus zamířil těsně nad!

Tomáš Reiner

Branky:

Karty:   12. B. Sarr (MTZ), 28. N´Daw (MTZ) – 19. Puel (NIC)   73. Maupay (NIC)

FC Méty: J. Carrasso – Métanire, Marchal (C), Palomino, Bussmann – B. Sarr, Philipps (76. Krivec), N´Daw, Lejeune (87. Ikaunieks) – Ngbakoto, Nsor (68. Falcon).
    Náhradníci: Oberhauser – Rivierez, Choplin, Rocchi, Krivec, Ikaunieks, Falcon.

OGC Nice: Hassen – Puel, Genevois, Diawara, Amavi – Mendy (C), Hult, Eduardo (57. Maupay) – Bauthéac, Bosetti (58. Thioub), Eysseric.
    Náhradníci: Pouplin – Palun, Maupay, Rafetraniaina, Thioub, Boscagli, Constant.

Rozhodčí: Nicolas Rainville. Asistenti: M. Grosbost, M. Lamouche. Čtvrtý rozhodčí: H. Ben El Hadj