Eindhoven – Willem II 2:1 (kon.) | Groningen – GA Eagles 2:0 (kon.) | Excelsior – Breda 0:0 (kon.)
Twente – Cambuur 2:1 (kon.)
FC Twente
2:1 (0:0)
SC Cambuur Leeuwarden
Sobota 31.01.2015, 20:45 • De Grolsch Veste, Enschede • Nizozemská Eredivisie

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:54:12)

Zápas je u konce a my můžeme sledovat radost na jedné straně a smutek na té druhé. Hosté byli minutu od bodového zisku, nakonec odjíždí s prázdnou. Druhý poločas přinesl rozhodně zajímavější fotbal a dočkali jsme se i branek. Skóre otevřel v 57. minutě domácí Tapia a v tu chvíli by si na hosty nikdo nevsadil. Nedařilo se jim a byli daleko od toho, aby se alespoň dostali na dostřel. Jenže to se časem změnilo a v 73. minutě srovnal z otočky Barto. Už to vypadalo na dělbu bodů, jenže domácí zatlačili a ze závěrečného tlaku vydřeli druhý gól a tři body. Autorem vítězné branky byl střídající Ebecilio. Twente se tak touto výhrou posunulo alespoň do konce tohoto kola na čtvrté místo tabulky.

90+4

90+4
    Hosté okamžitě rozehrávají směrem k brance. Přišla ještě jedna střela, ovšem dosti nepřesná.
    Kyle EBECILIO - 2:1

90+3
    Twente právě vstřelilo branku!
    Tak to je neuvěřitelné, domácím se to skutečně podařilo a na stadionu propuká doslova karneval radosti. Do vápna si na sklepnutí naběhl KYLE EBECILIO a prudkou ranou nedal Nienhuisovi sebemenší šanci zakročit.

90+2
    Nápor Twente pokračuje i po nepříliš povedeném rohu. Žene je nadšené publikum.

90
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Domácí tlačí, chtějí urvat výhru. Zblízka zakončoval Bjelland, jeho pokus hosté srazili na roh.

88
    Tohle bylo slibné. Na vysoký míč od Ebecilia si naskakoval Castaignos, ve výskoku však zasáhl míč pouze kolenem a tím Nienhuise opravdu překvapit nemohl.

86
    ... a o pár vteřin později nahradil Younesse Mokhtara norský hráč Torgeir Børven.

85
    Domácí trenér nachystal hned dvojí změnu. Nejprve nastoupil Kyle Ebecilio místo Renata Tapii...

83
    Sledujeme teď úporný boj o každý metr trávníku. Aktivnější jsou teď hráči Cambuuru.

81
    Začala poslední desetiminutovka utkání.

79
    Po rohu domácích vznikl ve vápně Cambuuru docela zmatek, poměrně blízko svému druhému gólu byl Tapia. Nakonec však houštinu těl nepřekonal.

78
    Poslední změna v dresu Cambuuru. Místo pomalu odcházejícího Mikhaela Rosheuvela nastupuje Dejan Meleg.

76
    Střídání domácích, dolů jde Jesus Corona, místo něj nastoupil Bilal Ould-Chikh.

74
    Domácí mohli opět vést. Cambuur nechal nehlídaného Ziyecha, na něj směrovalo rychlé autové vhazování a mohl tak nerušeně postupovat k brance. Pokusil se o tvrdou ránu, jenže přestřelil. Gólman Ninehuis pak svým obráncům řekl něco pěkného od plic.
    Martinj BARTO - 1:1