Hull City – Newcastle 0:3 (kon.) | Crystal Palace – Everton 0:1 (kon.) | Liverpool – West Ham 2:0 (kon.)
Manchester Utd. – Leicester 3:1 (kon.) | Stoke – Queens Park 3:1 (kon.) | Sunderland – Burnley 2:0 (kon.)
West Brom – Tottenham 0:3 (kon.) | Chelsea – Manchester City 1:1 (kon.)
West Bromwich Albion
0:3 (0:2)
Tottenham Hotspur
Sobota 31.01.2015, 16:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Premier League

To je z tohoto utkání Premier League vše. Děkuji Vám za pozornost a zase někdy na počtenou. (18:03:41)
    Spurs zvládli svoje utkání na The Hawthorns a zejména díky dvěma trefám Harryho Kanea zvítězili jednoznačně 3:0.

Je dobojováno!
    Spurs se podařilo v první půli dvakrát skórovat a to díky přímému kopu Eriksena a dobrému zakončení Kanea. V druhém poločase Tottenham přidal ještě jednu branku, když se z penalty prosadil opět Harry Kane, který tak zaznamenal již 20. soutěžní branku. West Brom nehrál vůbec špatně, jenže mnohokrát ztroskotal na vynikajícím Llorisovi. Konečný výsledek je tedy 3:0 pro Kohouty.

90+4

90+3
    Danny Rose poslal svůj centr pouze do autu.

90+2
    Za zbytečně tvrdý zákrok na Yacoba uviděl žlutou kartu Eric Lamela.

90
    Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny 4 minuty. Podaří se aktivním domácím vstřelit alespoň čestná branka?

89
    Soldado se do hry uvedl nepovedenou přihrávkou na Lamelu.

88
    Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází James Morrison, přichází Graham Dorrans.

88
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Harry Kane, přichází Roberto Soldado.

87
    Velkou chybu Fazia nedokázal v branku přetavit Berahino.

86
    WBA rozehraje rohový kop.

85
    Lloris předvedl další výborný zákrok, tentokrát po hlavičce Gardnera, nakonec je však odpískán faul a Tottenham může odkopávat od brány.

84
    Tottenham se i přes jednoznačné vedení tlačí dopředu a snaží se vypracovat další gólové příležitosti.

82
    K míči se postavil Harry Kane, jehož přímák alá Cristiano Ronaldo nadělal Fosterovi velké potíže! Spurs rozehrají roh.