Real Madrid – Real Sociedad 4:1 (kon.) | Eibar – Atlético 1:3 (kon.) | Granada – Elche 1:0 (kon.)
Celta Vigo – Cordoba 1:0 (kon.)
SD Eibar
1:3 (0:3)
Atlético Madrid
Sobota 31.01.2015, 18:00 • Municipal de Ipurua, Eibar • Španělská LaLiga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:53:51)

Dnešní utkání nabídlo zcela odlišné poločasy, a to nejen co do skóre. V první půli jasně kralovali hosté, kteří vyžívali hrubých chyb soupeře v defenzivě a hravě nastříleli tři góly. Do druhého poločasu domácí poslali hned trojici jiných hráčů a na hře Eibaru to bylo hned znát. Atlético již nemělo tolik prostoru v pokutovém území a nakonec se i domácí dočkali gólu, když v 89. minutě skóroval Ital Piovaccari.

90+2

90
    Probíhá poslední minuta řádné hrací doby, nastavovat se ještě budou dvě.
    Federico PIOVACCARI - 1:3

89
    Eibar právě vstřelil branku!
    Tak domácí se přece jenom dočkali, Saúl Berjón ustál souboj na levé straně, dokázal i odcentrovat a ve vápně zakončuje FEDERICO PIOVACCARI, který dává gól.

88
    Moyà si staví míč a bude vykopávat od své branky.

86
    Probíhá poslední pětiminutovka tohoto zápasu, o vítězi již není pochyb, jen jde o to, zda se domácím podaří alespoň ten čestný úspěch.

84
    Atlético zůstává u míče, domácí nejsou schopni nyní odehrát míč.

84
    Další rohový kop pro hosty.

83
    Statistika držení míče: 54% : 46%.

82
    Míč směřuje na polovinu Atlétika, ale je pískán faul Pivovaccarimu.

80
    Poslední desetiminutovka tohoto utkání, hosté mají rohový kop z pravé strany.

79
    Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Koke, přichází Cani.

78
    Volný kop Atlétika rozehrál Koke, ale obrana Eibaru odvrací.

77
    Žlutou kartu dostává Lillo (SD Eibar) za faul na Mandžukiće.

75
    Atlético drží míč před pokutovým územím soupeře, centr do vápna, kde Mandžukić ve stoje hlavičkuje, naštěstí pro domácí, přímo do rukavic Irurety.

74
    Atlético zůstává u míče, i po rohovém kopu, hosté vhazují z levé strany.

73
    A nakonec Jiménez posílá míč do vápna, z levé strany, ale obránce Eibaru odvrací alespoň na roh.

Martin Dvořák

Branky: 89. Piovaccari (Berjón) – 7. Griezmann (Raúl García), 23. Mandžukić (Griezmann), 25. Mandžukić

Karty:   24. Piovaccari (EIB), 77. Lillo (EIB) – 18. Griezmann (ATM), 27. Koke (ATM), 63. Ñíguez (ATM)

SD Eibar: Irureta – Lillo, Navas, Añibarro, Abraham – Errasti (46. Capa Rodríguez), B. Fernández – del Moral (46. Lara), Arruabarrena (46. Lekić), Berjón – Piovaccari.
    Náhradníci: Irazusta – Capa Rodríguez, Lekić, D. Boateng, Vilà, Ekiza, Lara.

Atlético Madrid: Moyà – Gámez, Giménez, Godín, Siqueira – Mendes, Ñíguez – Raúl García (55. M. Suárez), Griezmann (70. Jiménez), Koke (79. Cani) – Mandžukić.
    Náhradníci: Oblak – Torres Juanfran, F. Torres, M. Suárez, Miranda, Jiménez, Cani.

Rozhodčí: Pérez – Matías, Hernández