Benfica – Boavista 3:0 (kon.) | Nacional – Belenenses 2:1 (kon.) | Penafiel – Guimarães 1:1 (kon.)
Benfica Lisabon
3:0 (2:0)
Boavista FC
Sobota 31.01.2015, 18:00 • Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz), Lisabon • Portugalská Primeira Liga

Je tu tedy konec dnešního zápasu, který vyzněl naprosto jasně pro domácí Benficu. Ve druhé půli už domácí celek hlavně kontroloval hru a z penalty přidal další gól, který celý zápas definitivně rozhodl. Boavista sice měla jednu velkou šanci, kterou ale chytil gólman César. Ten se nakonec v závěru zranil a musel ho nahradit Artur. Ten ale výraznější práci neměl a zápas tak skončil pohodovou výhrou vedoucího týmu ligy. Tímto se s Vámi pro dnešek loučím a přeji Vám příjemný zbytek víkendu. (19:59:46)

90+6

90+6
    K centru ze strany se dostal Talisca, míč ale netrefil dobře a poslal ho za bránu. Benfica to ale bere v klidu, o nic jí už nejde.

90+5
    Boavitsa drží míč na vlastní půlce, už chce zápas hlavně dohrát bez dalšího gólu na svém kontě.

90+4
    Po Salviově průniku se dostal ke střele Jonas, bránu ale placírkou o kus minul.

90+3
    Za nakopnutým míčem vyběhl Artur a sklidil velký potlesk za to, jak ho dokázal ukořistit.

90+2
    Běží už druhá minuta nastavení, domácí v klidu drží míč na soupeřově polovině a už v podstatě jen čekají na konec zápasu.

90
    Sudí se rozhodl přidat šest minut, uvidíme, jestli se v nich něco semele.

89
    K hlavičce zblízka se dostal po Salviově centru Jonas, bránu ale po přistrčení od obránců o pořádný kus minul.

88
    Do vápna vlétl Lima a po pádu chtěl penaltu, sudí mu ale nevyhověl a hraje se dál.

87
    K zákroku se poprvé dnes dostal Artur, míč v pohodě stáhl ze vzduchu a rozehrál ho vpřed.

85
    K táhlé střele se zpoza vápna dostal Lima a opticky to vypadalo, že střela skoro lízla tyčku. Realita ale byla taková, že míč bránu minul alespoň o metr.

84
    Na druhé straně byl složen Talisca, u míče se tak na chvíli ohřejí opět domácí.

83
    V posledních minutách se k akci přeci jen víc a víc dostávají hosté, žádnou šanci jim to ale zatím nepřineslo.