SK Karviná – Poruba 2011 3:5 (kon.) | Nový Jičín – Přerov 1:5 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 3:4 (kon.)
Val. Meziříčí – Frýdek-M. 4:3 (1:0 po s.n.) | Opava – Břeclav 5:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Jindř. Hradec 4:5 (po pr.)
Nymburk – Řisuty 6:4 (kon.) | Klatovy – Trutnov 3:5 (kon.) | Žďár n/S – Bílina 5:0 (kon.)
Pelhřimov – Sokolov 2:3 (kon.) | Děčín – Kobra 7:5 (kon.) | Tábor – Vrchlabí 9:1 (kon.)
HC Tábor
9:1 (2:1, 5:0, 2:0)
HC Stadion Vrchlabí
Sobota 31.01.2015, 18:00 • ZS Tábor • 2. liga skupina Západ

Domácí tedy vítězí 9:1, díky povedené druhé třetině. Hosté se na nic nezmohli a nepředvedli výkon hodný jejich postavení v tabulce. Tímto se s vámi loučím, někdy přístě napočtenou. (20:14:15)

60:00

59:45
    Domácí publikum děkuje hokejistům a ty si nahrávají za vlastní brankou.

58:24
    Domácí hrají v plném počtu.

56:24
    Vyloučen hráč domácího týmu Seidl na dvě minuty za držení.

55:48
    Tábor právě vstřelil branku!
    Domácím vedou 9:1! Kanov vystřelil od modré čáry a Neužil vyrazil kotouč jen k volnému VOJTĚCHU MRKVIČKOVI, který měl lehký úkol. Asistence: Jan Kanov

55:40
    Vyloučen hráč hostí Srnský na dvě minuty za hákování.

54:45
    Domácí Seidl byl jasně faulován, ale rozhodčí zústává v klidu.

53:09
    Oba týmy hrají v plném počtu.

52:00
    Domácí Seidl se dostal sám před brankáře, ale blafákem do backhandu se neprosadil.

51:10
    Hraje se čtyři na čtyři.

51:09
    Vzájemné vyloučení. Na domácí straně Mařík dvě minuty za hákování. Na hostující Urban dvě minuty za nafilmovaný pád.

49:48
    Domácí Matušík mohl jet sám na branku, ale jeden z hostujících hráčů po něm hodil hokejku, ale rozhodčí zústává v klidu. Domácímu publiku se to nelíbí.

49:32
    Fořt byl sám před Pancem, ale ten ho skvěle vychytal lapačkou. Nádherný zákrok domácího brankáře!

48:34
    Zakázané uvolnění hostujícího týmu.

48:08
    Mladíček Györi je přichuti. Prohodil si hostujícího obránce, ale na poslední chvíli mu kotouč sjel z hole. Skvělá akce v podání mladíčkého útočníka.

47:25
    Panec předvedl skvělý zakrok proti střele Urbana.

46:18
    Domácí jdou do vedení 8:1! Mrkvička skvěle našel volného MARKA GYÖRIHO a ten se blafákem do backhandu nemýlil. Je to jeho první branka v seniorské kategorii! Asistence: Vojtěch Mrkvička

Dnešní utkání sleduje 1482 diváků!

Lukáš Zayml

Branky a nahrávky: 9. Hlaveš (Kanov, Matušík), 17. Mařík (TS), 21. Kellner (Mrkvička), 25. Mařík (Matušík), 26. Mrkvička (Kellner), 28. Mařík (Dvořák), 36. Hlaveš (Mařík), 47. Györi (Mrkvička), 56. Mrkvička (Kanov) – 12. Urban

HC Tábor: Panec (Klestil) – Havran, Černý, Hlaveš, Kanov, Heršálek, Dvořák – Kellner, Mrkvička, Seidl – Březina, Matušík, Mařík – Kolomý, Zayml, Györi
    HC Stadion Vrchlabí: Neužil (Sobotka) – Hamerský, Lenoch, Kadavý, Jebavý, Klement, Hlaváč, Skočovský – Jakubec, Filip, Šťastný – Bláha, Jirků, Vlach – Matějka, Urban, Fořt – Kerekanič, Srnský

Rozhodčí: Jechoutek – Dančišin, Matějíček