Zlín sledge – Karlovy Vary 4:3 (kon.) | HC Sparta Praha Sledge – SHK Mustangové 1:5 (kon.)
SHK LAPP Zlín
4:3 (1:2, 2:1, 1:0)
SKV Sharks Karlovy Vary
Sobota 31.01.2015, 14:45 • PSG aréna, Zlín. Kapacita: 529 diváků. • Česká para hokejová liga

Zítra se už tedy hrát nebude, Zlín poráží karlovarské Žraloky 2:0 na zápasy a po delší době město, které dalo České republice sledge hokej, zažije atmosféru finálových bojů. Zda to bude proti Spartě Praha nebo proti Pardubicím, o tom se právě rozhoduje v hlavním městě. Za onlajny.com děkuji všem, kteří si našli čas a sledovali dnešní on-line reportáž, a přeji pěkný zbytek soboty! (16:33:43)

Nejlepšími hráči zápasu jsou vyhlášeni Martin Joppa (SHK Lapp Zlín) a Michal Geier (SKV Sharks Karlovy Vary).

Zásahem Erika Fojtíka ze 39. minuty Zlín vítězí nad Karlovými Vary 4:3 a postupuje do finále! Sledovali jsme krásný sledge hokejový zápas plný zvratů, šancí a napětí a je jen škoda, že handicapované hokejisty nepřišlo v jejich snaze podpořit více fanoušků.

45:00

44:48
    Palátův pokus od modré byl také zblokován, ale hosté jsou daleko od branky a to asi bude Zlínu stačit!

44:36
    Joppa to chtěl zkusit od červené, ale byl zablokován.

44:24
    Palát zapomněl za sebou puk a do prázdné nezamířil.

44:10
    Střelu se hostům nepodařilo vyprodukovat, za to do sítě dojel hráč Berger. Hra vykázána pro postavení v brankovišti.

43:33
    Karlovarští nahodili za zlínskou branku a zároveň dali pokyn k opuštění té jejich!

43:20
    Vhazuje se ve středovém kruhu a hosté mají zatím branku obsazenou.

43:20
    Karlovarští si vybrali oddechový čas. Zkusí hru bez brankáře?

43:02
    Poslední dvě minuty třetí třetiny odstartovaly superšancí Zlína! Nájezd dvou na nikoho ale Joppa vyřešil trochu nekolegiálně, zakončoval sám u tyče a neuspěl.

42:40
    Zlínské vyhození zachytil Berger, ale jeho střela znovu nebyla přesná.

41:53
    Julinův trest skončil, domácí jsou opět kompletní.

41:30
    Hosté musí až za svou branku.

41:15
    Hosté drží pásmo, ale do šance se jim nedaří dostat. Jediná Bergerova střela mířila mimo.

40:52
    Geier proti Fojtíkovi udržel útočnou třetinu.

40:26
    Zdvojený Forgo se neprosadil a Fojtík nadvakrát vyhodil přes všechny čáry.

40:04
    Domácí hned po buly vyhodili.

Jan Chlubna

Branky a nahrávky: 13. Julina (Hábl), 17. Joppa (Julina), 22. Fojtík (Joppa), 39. Fojtík (Joppa) – 6. Geier (Forgo), 8. Schneider (Geier), 30. Forgo (Geier)

SHK LAPP Zlín: Molek (Matoušek) – Julina, Štít, Z. Hábl – Fojtík, Stodůlka, Palát, Ligda, Joppa, Kudrna, D. Hábl
    SKV Sharks Karlovy Vary: Mach – Hrbek, Nejedlý, Berger – Forgo, Geier, Wágner, Kovářík, Karafiát, Schneider

Rozhodčí: Hradil, Mikeš