MS v cyklokrosu (Tábor) - závod juniorů Vítěz: Simon ANDREASSEN (DEN) (kon.) | MS v cyklokrosu (Tábor) - závod žen Vítěz: P. Ferrandová-Prévotová (FRA) (kon.)
MS v cyklokrosu (Tábor) - závod juniorů

Vítěz: Simon ANDREASSEN (DEN)

Sobota 31.01.2015, 11:00Cyklokros

To je z mé strany vše a u dalšího onlajnového přenosu se těším brzy nashledanou! (12:25:02)

Dnešní první závod na mistrovství světa v cyklokrosu je u konce. Vítězem závodu juniorů se stal překvapivě Dán Simon Andreassen.

Na druhém místě se po velkém boji nakonec umístil největší favorit závovud Eli Iserbyt . Na bronzové pozici dojel Max Gulickx .

Českým závodníkům se dnes vůbec nedařílo. Největší naděje Jonáš Březina měla už v první kole defekt a skončila až na 68. místě. Nejlepším Čechem se stal na 33. místě Jaroslav Vojíř .