Štěchovice – Žižkov 0:3 (kon.) | Chomutov – Varnsdorf 1:4 (kon.) | Třinec – Petrovice 8:0 (kon.)
Liberec – Slovan Bratislava 2:1 (kon.) | Karviná – Žilina B 9:3 (kon.) | Zlín – Skalica 2:0 (kon.)
Ústí n. L. – Neugersdorf 1:1 (kon.) | Vlašim – Táborsko 4:2 (kon.) | Orlová – Frýdek-Místek 0:6 (kon.)
Senica – Opava 4:2 (kon.) | Podbrezová – MFK Zvolen 0:0 (kon.) | Hr. Králové – Znojmo 4:0 (kon.)
Ružomberok – Michalovce 5:1 (kon.) | Č. Budějovice – Pardubice 0:2 (kon.) | Győr – Slovácko 1:0 (kon.)
Brno – Dunajská Streda 2:0 (kon.) | Norimberk – Plzeň 2:3 (kon.) | Trnava – Linz 1:2 (kon.)
Ural – Teplice 2:2 (kon.) | Ferencváros – Bohemians 1905 4:2 (kon.) | Brøndby – Mladá Boleslav 2:0 (kon.)
FK Třinec
8:0 (4:0)
Lokomotiva Petrovice
Sobota 31.01.2015, 11:00 • Hřiště s umělým povrchem, sportovní areál na Lesní, Třinec • Přípravný zápas

Děkuji vám za pozornost, přeji vám příjemné prožití víkendu a u dalšího online přenosu z třineckého sportu na shledanou. (13:02:01)

Další přípravné utkání sehrají třinečtí fotbalisté v domácím prostředí v sobotu 14. února od 11 hodin, kdy zde na umělé trávě na Lesní přivítají třetiligový Hlučín.

Druhý poločas probíhal stejně jako ten první. Třinečtí vládli na hřišti, svého soupeře téměř nepustili za polovinu a přidali další čtyři branky. Domácí hráči měli ještě spoustu dalších šancí na to, aby výsledek skončil potupnou desítkou, ale nakonec se tak nestalo a Petrovice opouštějí město oceli pouze s osmigólovou nadílkou.

90

89
    Škuta prostrkával do vápna na Hrachovce, ale Petrovice se čestné branky nedočkají, nebezpečnou situaci zvládl uhasit obránce Velner.

88
    Hosté ještě v závěru střídají. Hřiště opustil Valový a nahradil ho Hrachovec.

87
    Běží poslední minuty a třinecká snaha o vstřelení dalšího gólu už není tak velká. Hraje se uprostřed hřiště.

85
    Motyčka prošel středem hřiště, Sporyszův centr zastavil Bajzáth a Petrovice se tak ubránily.

82
    Na přihrávku Vovese těsně nedosáhl Smetana, na druhé straně zastavil Hoffmannův pas Kubáň.

80
    Hloch našel Tomečka a ten postupoval ze strany sám na bránu, jenomže ve finální fázi zbytečně vymýšlel oblouček na zadní tyč a míč skončil v zámezí.

79
    Petrovice se po dlouhé době ocitly v útoku, avšak po chvilce o balón přišly.

77
    Joukl s Tomečkem rozehráli nakrátko další roh, Joukl si narazil se Smetanou, ale střílel pouze do boční sítě.

76
    Nowinski poslal k zemi Tomečka, tentokrát se jeho zákrok obešel bez žluté karty.

73
    Třinec rozehrával další dva rohy, oba kopal Tomeček. Hosté měli štěstí po střele Vovese, který trefil jednoho z bránících hráčů.

71
    Třinec právě vstřelil branku!
    Záhy přichází osmý gól Třince. Velner vybídl přesným centrem PETRA JOUKLA a ten si ve skluzu vychutnal svůj druhý gólový moment zápasu – 8:0.

70
    Jenže Tomeček znovu vybojoval balón, krásnou individuální akcí obešel tři protihráče a naservíroval míč před prázdnou bránu MARTINU SPORYSZOVI, který už měl snadnou úlohu – 7:0.

70
    Motyčkovu střelu tečoval na roh Bernatík. Tomečkově centru od rohového praporku se hosté ubránili.

68
    Třinec se hned po ztrátě míče vrhá do napadání, a tak si Petrovice s balónem vůbec nezahrají.

65
    Hupka vyslal nádherným pasem do úniku Tomečka, od něj se čekala přihrávka před branku, místo toho vystřelil a trefil přední tyč.

Ondřej Zoubek

Branky: 17. Malcharek, 22. Ceplák, 35. Dedič, 37. Dedič, 53. Hupka, 57. Joukl, 70. Sporysz, 71. Joukl

Karty:   59. Nowinski (PTR)

FK Třinec:
    I. poločas: Rohel – Matoušek, Hloch, Krejčí, Kubáň – Malíř, Ceplák, Hupka, Gajdošík – Malcharek, Dedič.
    II. poločas: Brych – Velner, Hloch, Kubáň, Sporysz – Tomeček, Hupka, Motyčka, Voves – Smetana, Joukl. Trenér: Marek Kalivoda.

Lokomotiva Petrovice: Mrozek – Chwastek (54. Paduch), Gill, Bernatík, Bajzáth – Reichl, Škuta, Hoffmann, Valový (88. Hrachovec) – Vlachovič (49. Fukala), Kolondra (27. Nowinski). Trenér: Miroslav Čopjak.
    Náhradníci: Hájek – Fukala, Paduch, Hrachovec, Nowinski.

Rozhodčí: Dresler – Mojžíš, Priesol