Štěchovice – Žižkov 0:3 (kon.) | Chomutov – Varnsdorf 1:4 (kon.) | Třinec – Petrovice 8:0 (kon.)
Liberec – Slovan Bratislava 2:1 (kon.) | Karviná – Žilina B 9:3 (kon.) | Zlín – Skalica 2:0 (kon.)
Ústí n. L. – Neugersdorf 1:1 (kon.) | Vlašim – Táborsko 4:2 (kon.) | Orlová – Frýdek-Místek 0:6 (kon.)
Senica – Opava 4:2 (kon.) | Podbrezová – MFK Zvolen 0:0 (kon.) | Hr. Králové – Znojmo 4:0 (kon.)
Ružomberok – Michalovce 5:1 (kon.) | Č. Budějovice – Pardubice 0:2 (kon.) | Győr – Slovácko 1:0 (kon.)
Brno – Dunajská Streda 2:0 (kon.) | Norimberk – Plzeň 2:3 (kon.) | Trnava – Linz 1:2 (kon.)
Ural – Teplice 2:2 (kon.) | Ferencváros – Bohemians 1905 4:2 (kon.) | Brøndby – Mladá Boleslav 2:0 (kon.)
TJ Štěchovice
0:3 (0:0)
FK Viktoria Žižkov
Sobota 31.01.2015, 10:00 • UMT Satalice • Přípravný zápas

Dnešní zápas končí jasnou výhrou Žizkova. Po bezbrankovém prvním poločase se v poločase druhém ukázal rozdíl mezi FNL a ČFL. Výhra Žižkoa mohla nakonec být daleko vyšší než 3:0. (11:49:02)

90

78
    Žižkov právě vstřelil branku!

Třetí gól do sítě Štěchovic, autorem gólu je IGOR SÚKENNÍK!

74
    Hudec se krásně uvolnil, jeho centr ale nešel na spoluhráče.

67
    Novákův faul oceněn žlutou kartou.

64
    Folprechtova tutovka lapena Sňozíkem!

63
    Žižkov hraje v pohodě, vytvořil si velký tlak.

58

Pojistný gól Viktorky, autorem je RADEK VOLTR!

54

Velká chyba Štěchovic, do vedení jde druholigový Žižkov. Autorem gólu je RADEK VOLTR!

46

45

41
    Carda s Madejem řádně provětrali obranu, Sňozík zatím drží.

31
    Krásná přihrávka za obranu, Madej mohl krásně zakončit.

27
    Dvě střely Žižkova, bez úspěchu.

25
    Štěchovice se snaží dostat k Holému, veškerá snaha se vůbec nedaří využít.

20
    Opluštil opustil plochu ve velkých bolestech, chystá se střídání.

10
    Střelu Trnky vyrazil Sňozík do bezpečí.

9
    Zatím sledujeme z obou stran bojovný výkon, oba celky vypadají dosti aktivně.

1

Vítám Vás u online přenosu z utkání Žižkov-Štěchovice. Utkání začíná v 10:00.

Michal Kunc

Branky: 54. Voltr, 58. Voltr, 78. Súkenník

Karty:   67. Novák (STE)

TJ Štěchovice: Sňozík – Švejda, Busta, Muller, Baubín (46. Novák) – Jiroušek (46. Hudec), Jakobovský, Hřebeček (46. Cienciala), Pavlík (46. Pánek) – Jelínek (46. Tamou), Říha (67. Pavlík).
    FK Viktoria Žižkov: 1. poločas: Holý – Podzimek, Souček, Bláha, Vondra – Opluštil (10. Folprecht), Madej, Trnka, Hašek – Peterka
    2. poločas: Kolář – Šťastný, Hovorka, Karafiát, Bartošák – Souček, Súkenník, Podrazký, Folprecht – Voltr, Marek

Rozhodčí: Váňa – Myška, Špidra