Štěchovice – Žižkov 0:3 (kon.) | Chomutov – Varnsdorf 1:4 (kon.) | Třinec – Petrovice 8:0 (kon.)
Liberec – Slovan Bratislava 2:1 (kon.) | Karviná – Žilina B 9:3 (kon.) | Zlín – Skalica 2:0 (kon.)
Ústí n. L. – Neugersdorf 1:1 (kon.) | Vlašim – Táborsko 4:2 (kon.) | Orlová – Frýdek-Místek 0:6 (kon.)
Senica – Opava 4:2 (kon.) | Podbrezová – MFK Zvolen 0:0 (kon.) | Hr. Králové – Znojmo 4:0 (kon.)
Ružomberok – Michalovce 5:1 (kon.) | Č. Budějovice – Pardubice 0:2 (kon.) | Győr – Slovácko 1:0 (kon.)
Brno – Dunajská Streda 2:0 (kon.) | Norimberk – Plzeň 2:3 (kon.) | Trnava – Linz 1:2 (kon.)
Ural – Teplice 2:2 (kon.) | Ferencváros – Bohemians 1905 4:2 (kon.) | Brøndby – Mladá Boleslav 2:0 (kon.)
FC Chomutov
1:4 (0:0)
FK Varnsdorf
Sobota 31.01.2015, 11:00Přípravný zápas

Je za námi přátelské utkání mezi Chomutovem a Varnsdorfem. První poločas byl hodně vyrovnaný a branka v něm nepadla. Hodně divoký byl začátek druhého poločasu. Ve 47. minutě šel Varnsdorf do vedení. Chomutov na nic nečekal a pár sekund na to bylo opět vyrovnáno. Pak už ovšem střílel jen druholigovým celek. Jejich tři branky napadali do sítě chomutovského brankáře během deseti minut. Varnsdorf ukázal svou kvalitu a sílu poté, co Chomutov zkušeně porazil. (12:47:19)

90+1

90+1
    Varnsdorf je u míče a hru kontroluje.

90
    Právě vypršel základní hrací čas.

89
    Další zajímavě vypadající akce Chomutova zastavena připravenou obranou hostů.

88
    V závěru utkání si přivodil zbytečné zranění jeden z hráčů Varnsdorfu.

86
    Utkání se spíše dohrává. Varnsdorf zkušeně stav utkání hlídá.

84
    Chomutov se snaží o rychlé přechody dopředu, ale branku se jim ohrožovat nedaří.

82
    Tato snaha severočechů byla rozhodčím posouzena jako ofsajd.

80
    Chomutov útočí delší dobu, ale ke střele, či nějaké překvapité akci se nedostávají.

78
    Po delší době se ke střele dostali chomutovští, jejich střela ale brankáře neohrozila.

77
    Varnsdorf nachytán v dalším ofsajdu. Rozehrává se od branky chomutovských.

74
    Hra se poměrně uklidnila. Varnsdorf si vytvořil solidní náskok během osmnácti minut.