Ottawa – Arizona 7:2 (kon.) | Boston – Los Angeles 3:1 (kon.) | New Jersey – Florida 3:1 (kon.)
NY Rangers – Carolina 4:1 (kon.) | Philadelphia – Toronto 1:0 (kon.) | Winnipeg – Dallas 2:5 (kon.)
Tampa – Columbus 3:1 (kon.) | Calgary – Edmonton 4:2 (kon.) | San Jose – Chicago 2:0 (kon.)
Montreal – Arizona 2:3 (kon.) | Washington – St. Louis 3:4 (kon.) | Pittsburgh – Nashville 0:4 (kon.)
Vancouver – Minnesota 2:4 (kon.)
New Jersey Devils
3:1 (2:0, 0:0, 1:1)
Florida Panthers
Neděle 01.02.2015, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

Ode mě je to dnes vše, přeji dobrou noc, popřípadě dobré ráno. U NHL zase někdy nashledanou. (03:44:01)

1. Keith Kinkaid (NJD) – 27 střel, 26 zákroků, 96% úspěšnost

A je za námi konec zápasu. Po ledě již jezdí NJ Devil, maskot New Jersey, jenž zběsile mává vlajkou Devils. Domácí celek nakonec vyválčil vítězství 3:1 a to hlavně díky dobré první třetině. Zbylé třetiny pak byli hodně ochuzené o šance. V závěru jsme viděli ještě zásah do prázdné klece a čestnou branku Panterů.

60:00

59:55
    Steve Bernier byl blízko k dalšímu zásahu do prázdné branky. Americký útočník ale branku od modré čáry minul.

59:28
    Závar před Kinkaidovo brankou končí ukrytím puku v lapačce domácího brankáře.

59:16
    Florida ztratila puk a musí pro něj dojet až do střední třetiny.

59:00
    Začala poslední minuta utkání.

58:49
    Vhazuje se v obranném pásmu Devils. Luongo opět na střídačce.
    Brandon PIRRI - 3:1

58:31
    Florida právě vstřelila branku!
    Po obléhání branky Keitha Kinkaida se nakonec ke střele odhodlal BRANDON PIRRI, jenž právě zkazil domácímu brankáři čisté konto!
    Asistence: Brian Campbell
    Steve BERNIER - 3:0

57:28
    Devils právě vstřelili branku!
    Ihned po buly se domácí zmocnili puku. Henrique ujížděl do protiútoku dvou hráčů proti jednomu obránci. Prvně jmenovaný nahrál STEVU BERNIEROVI, jenž dojel s pukem do branky!
    Asistence: Adam Henrique

57:21
    Oddechový čas pro domácí.

57:21
    Marek Židlický lobem ze středního pásma netrefuje odkytou branku.

57:15
    Roberto Luongo je na střídačce, následuje hra v šesti proti pěti.

David Panuška

Branky a nahrávky: 10. Jágr (Zubrus, Cammalleri), 15. Cammalleri (Bernier, Gomez), 58. Bernier (Henrique) – 59. Pirri (Campbell)

New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – Larsson, Greene, Židlický, Fraser, Merrill, Harrold – Zubrus, Cammalleri, Jágr – Eliáš, Zajac, Havlát – Henrique, Gomez, Bernier – Ruutu, Josefson, Tootoo
    Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Ekblad, Campbell, Kulikov, Petrovic, Gudbranson, Mitchell – Boyes, Barkov, Huberdeau – Pirri, Bjugstad, Fleischmann – Jokinen, Bolland, Bergenheim – Thornton, MacKenzie, Upshall

Rozhodčí: Brad Watson, Justin St. Pierre – Derek Nansen, Jay Sharrers