Ottawa – Arizona 7:2 (kon.) | Boston – Los Angeles 3:1 (kon.) | New Jersey – Florida 3:1 (kon.)
NY Rangers – Carolina 4:1 (kon.) | Philadelphia – Toronto 1:0 (kon.) | Winnipeg – Dallas 2:5 (kon.)
Tampa – Columbus 3:1 (kon.) | Calgary – Edmonton 4:2 (kon.) | San Jose – Chicago 2:0 (kon.)
Montreal – Arizona 2:3 (kon.) | Washington – St. Louis 3:4 (kon.) | Pittsburgh – Nashville 0:4 (kon.)
Vancouver – Minnesota 2:4 (kon.)
Winnipeg Jets
2:5 (0:1, 1:2, 1:2)
Dallas Stars
Neděle 01.02.2015, 01:15 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

Ode mě je to pro dnešek vše, u dalších online přenosů se s Vámi budu těšit na počtenou! (04:06:41)

Československá stopa v utkání

Aleš Hemský (DAL) 0+1, 0 střel, čas na ledě 12:24
    Michael Frolík (WPG) 0+0, 3 střely, čas na ledě 18:07

1.John Klingberg (DAL) 2+2
    2. Kari Lehtonen (DAL) 38 zákroků, 2 góly, 95 %
    3. Tyler Seguin (DAL) 0+3

Na dnešní utkání si našlo cestu 15 016 diváků!

Je dobojováno! Dallas dnes trestal častá vyloučení svého soupeře, využil čtyři přesilové hry a po zásluze si připisuje dva body za vítězství 5:2! Skóre otevřel v šesté minutě přesnou dorážkou Eaves. Do druhého dějství vstoupili hráči Winnipegu velice aktivně a díky Laddovi po zásluze srovnali. Ovšem ještě do druhé sirény se prosadili Horcoff a Spezza a Dallas byl tak opět o krok napřed. Ve třetí periodě přidal dvě uklidňující branky John Klingberg, Enstömovo snížení bylo už jen pouze kosmetickou úpravou na jasné výhře hostů.

60:00

59:56
    Stars se opět osvobozují a o vítězi dnešního duelu je jasno!

59:38
    Scheifele tak dlouho držel puk na holi, až mu ho Jamie Benn odebral a nekompromisně vyhodil na zakázané uvolnění.

59:01
    Běží poslední minuta třetí třetiny a s největší pravděpodobností i celého utkání.

58:34
    Garbutt teď nedokázal vyhodit a namísto toho se do slibné šance dostal Kane, který ovšem přestřelil.

58:08
    Nahození Enströma chyběla přesnost, Evander Kane se pak ještě zkoušel samostatně uvolnit, ale narazil na skálopevnou obranu Stars.

57:56
    Wheeler byl v brankovišti až moc důrazný, poté, co poslal Lehtonena k zemi je pískáno postavení útočícího hráč v brankovišti.

57:33
    Hutchinson je na lavičce, Jets to zkouší v šesti!

57:13
    Wheelerovu nepřesnou rozehrávku vystihl Jamie Benn a ukrajuje cenné vteřinky ze zbývajícího času základní hrací doby.

56:44
    Seguin ukázal, že je stále hladový po gólech a chce se zpět dostat na pozici nejlepšího střelce NHL. Nejprve obkroužil svatyni domácích a pokusil se o zakončení, ale nepochodil. Poté, co mu byl puk odebrán se mladý útočník poctivě vrátil, kotouč získal zpět, ovšem po jeho další ráně schoval Lehtonen touš v lapačce.

56:06
    Little zkoušel Lehtonena překvapit z ostrého úhlu, ale ten si vše s velkým přehledem pohlídal.

55:43

Vojtěch Tůma

Branky a nahrávky: 31. Ladd (Stuart, Trouba), 53. Enström (Wheeler, Ladd) – 6. Eaves (Seguin, Klingberg), 35. Horcoff (Daley, Hemský), 39. Spezza (Seguin, Klingberg), 45. Klingberg (Fiddler, Sceviour), 49. Klingberg (Seguin, Benn)

Winnipeg Jets: Hutchinson (Pavelec) – Enström, Byfuglien, Chiarot, Bogosian, Stuart, Trouba – Ladd, Little, Wheeler – Perreault, Scheifele, Frolík – Kane, Lowry, Thorburn – Galiardi, Slater, Peluso
    Dallas Stars: Lehtonen (Lindbäck) – Goligoski, Klingberg, Schlemko, Daley, Jo. Benn, Demers – Ja. Benn, Seguin, Eaves – Horcoff, Spezza, Hemský – Roussell, Eakin, Garbutt – Moen, Fiddler, Sceviour

Rozhodčí: Kevin Pollock, Dave Jackson – Matt MacPherson, Shane Heyer

Diváci: 15016 (vyprodáno)