Ottawa – Arizona 7:2 (kon.) | Boston – Los Angeles 3:1 (kon.) | New Jersey – Florida 3:1 (kon.)
NY Rangers – Carolina 4:1 (kon.) | Philadelphia – Toronto 1:0 (kon.) | Winnipeg – Dallas 2:5 (kon.)
Tampa – Columbus 3:1 (kon.) | Calgary – Edmonton 4:2 (kon.) | San Jose – Chicago 2:0 (kon.)
Montreal – Arizona 2:3 (kon.) | Washington – St. Louis 3:4 (kon.) | Pittsburgh – Nashville 0:4 (kon.)
Vancouver – Minnesota 2:4 (kon.)
Calgary Flames
4:2 (0:2, 0:0, 4:0)
Edmonton Oilers
Neděle 01.02.2015, 04:10 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

Ode mne je to z tohoto utkání vše, přeji Vám hezkou neděli a někdy napočtenou! (07:07:49)

Střely na branku ve třetí třetině (a celkem):

Calgary Flames: 12 (33)
    Edmonton Oilers: 5 (19)

Je dobojováno! Hráči Edmontonu sice po první třetině vedli 2:0, ale ve třetí třetině přešlo světlé období Calgary a během sedmi minut už Flames vedli. A když v 57. minutě se podruhé v zápase trefil Bouma, bylo rozhodnuto, že dva body zůstanou na domácím ledě. Edmonton tak opět svou ztrátu na předposlední pozici nestáhne, Calgary naopak poskočí nejspíše i příčku výše.

60:00

59:50
    Už se toho asi moc nestane, domácí fanoušci ale ještě ženou své hráče k pátému gólu.

59:36
    Další kotouč míří mimo prázdnou bránu.

59:20
    Oilers v útočné třetině.

59:00
    Sudí už hokejku vyprostil a může se volně pohybovat, nyní píská další postavení mimo hru Edmontonu.

58:55
    Ofsajd hostí. Navíc nyní se sudímu zasekla hokejka hráče Oilers pod plexisklem a tak komická scénka baví publikum.

58:48
    Domácí opět míří mimo odkrytou bránu.

58:30
    Domácí přes celé hřiště odkrytou klec netrefují, píská se zakázané uvolnění. Hosté si také berou oddechový čas.

58:20
    Edmonton opět bez brankáře, ale možnost měl teď Gordon, avšak střela na bližší tyč šla mimo tři tyče.

57:54
    Monahan šel na prázdnou bránu, ale sudí odpískal ofsajd. Scrivense už se souká vrátky zpět na led.

57:25
    Oilers zkouší hru bez brankáře!

57:00
    Colborne mohl přidat pátý gól, ale nemířil přesně do poloodkryté klece.

56:45
    Oilers má vhazování v útočné třetině.
    Lanc BOUMA - 4:2

Jakub Kudláč

Branky a nahrávky: 43. Raymond (Jooris, Brodie), 47. Bouma (Jones, Backlund), 49. Monahan (Giordano, Wideman), 57. Bouma (Backlund, Jones) – 3. Eberle (Nugent-Honplins), 12. Pouliot (Eberle, Petry)

Calgary Flames: Hiller (Rämö) – Giordano, Brodie, Russell, Wideman, Diaz, Engelland – Gaudreau, Monahan, Wolf – Raymond, Jooris, Colborne – Bouma, Backlund, Jones – Bollig, Stajan, Byron.
    Edmonton Oilers: Scrivens (Fasth) – Schultz, Klefbom, Jeff Petry, Ference, Aulie, Fayne – Eberle, Nugent-Honplins, Pouliot – Purcell, Roy, Jakupov – Klinkhammer, Gordon, Hendricks – Gazdic, Lander, Fraser.

Rozhodčí: Hebert, Lee – Brisebois, Lazarowich