Detroit – Washington 1:2 (kon.) | Florida – Montreal 1:4 (kon.) | Toronto – Ottawa 3:2 (2:1 po s.n.)
Chicago – St. Louis 1:2 (kon.)
HC Sparta Praha
2:3 (0:2, 1:0, 1:1)
HC Oceláři Třinec
Pondělí 06.04.2015, 18:20 • Tipsport arena, Praha • Generali play off Tipsport extraligy

Nejlepšími hráči jsou vyhlášeni za hosty Zbyněk Irgl, za domácí pak Michal Vondrka. To je pro dnešek vše, díky za pozornost. (20:48:10)

Sparta ztrácí šestý semifinálový zápas a tím i celou sérii. Rozhodující branku vstřelil tři minuty před koncem Zbyněk Irgl.
    Spartě sezona končí, Třinec vyzve ve finále Litvínov.

57:44
    Třinečtí ujížděli dva na jednoho, ale akci překombinovali...
    Zbyněk IRGL - 2:3

56:48
    Třinec právě vstřelil branku!
    Třinec se přece jen dočkal! Na brankovišti zůstal zcela nepokrytý ZBYNĚK IRGL, který neměl problém rozvlnit síť za Janusem. Asistence: Jiří Polanský.

56:38
    Třinečtí teď dvakrát od modré nahodili puk na teč. Janus pokaždé kryl.

56:05
    Třinečtí dobře kombinovali, ale nakonec se sami vyhnali z pásma.

55:06
    Naprosto zbytečný zákrok Barinky teď posílá Spartu do čtyř a Třinec si zahraje přesilovku. Dvě minuty za hrubost.

54:00
    Forman dostal nabito mezi kruhy, ale trefil jen bránícího hráče.

53:11
    Sparťané sice kombinovali, ale opět tomu chyběla střelba a Třinečtí se ddokázali ubránit.

51:58
    Zkrácená přesilovka Sparty....

51:11
    Buchtele teď v oslabení neměl pochopení pro hrátky hostů v jejich vlastním obranném pásmu a aktivním přístupem si vytvořil možnost a následný faul Noska. Ten dostává dvě minuty za hákování. Hraje se ve čtyřech.

50:40
    Ošemetná situace pro Pilaře, který si málem srazil na brankovišti puk nahozený od zadního mantinelu do branky. Nakonec ale dokázal problém zažehnat.

Robin Mana

Branky a nahrávky: 33. Sabolič (Vondrka, Piskáček), 49. Buchtele (Hlinka) – 15. Polanský (Irgl), 17. Hrňa (Roth, Orsava), 57. Irgl (Polanský)

HC Sparta Praha: Novotný (od 21. Janus) – Ďaloga, Mikuš, Pilař (A), Polášek, Piskáček, Barinka, Eminger – Kumstát, Pech, Rolinek (C) – Sabolič, Hlinka (A), Vondrka – Forman, Přibyl, Buchtele – Černoch, Dragoun, Dvořáček – Réway. Trenér: Josef Jandač.
    HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Roth, Klesla (C), Galvas (A), Linhart, Hrabal, M. Doudera, Nosek, Foltýn – Dravecký, Klepiš, Ružička – Irgl, Polanský (A), Adamský – Hrňa, Plíhal, Orsava – Cienciala, Růžička, Matuš. Trenér: Jiří Kalous.

Rozhodčí: Pešina, Hejduk – Gebauer, Lederer

Diváci: 12004