Helas Brno – Sparta 2:4 (kon.) | Balticflora Teplice – Tango Brno 8:1 (kon.) | Třinec – Olympik Mělník 4:2 (kon.)
Chrudim – Hradec Králové 5:3 (kon.) | Kladno – Zruč n/S 1:4 (kon.)

Sparta právě vstřelila branku!
    PAVEL STEJSKAL po souhře s Holečkem doráží do prázdné branky a utvrzuje tak delikt dnešního zápasu.

39
    Žlutou kartu dostává Lidmila (Helas Brno).

38
    Cupákův útočný faul zastavil akci Helasu.

35
    PETR ZAPLETAL se po asistenci Havrdy postaral o obrat v nejdůležitější části zápasu! Toto utkání bude mít ještě hodně dramatickou koncovku.

34
    Toto byla učiněná nádhera. MICHAL HOLEČEK se dostal ke špatně rozehranému míči, prokličkoval mezi obránci a už měl před sebou jen brankáře, kterého také obešel. Míč se mu ale zamotal pod nohama, a vypadalo to, že tím akce skončí. K překvapení všech ale Holeček míč rychle našel a pohotově zavěsil.

32
    Sparta má aktuálně mírnou herní převahu.

29
    Šplíchalovi balon při střele moc nesedl a netrefil ani prostor branky.

29
    Oddechový čas pro domácí.

28
    Více než na hru se teď hráči zaměřují na emoce, vytvořené v druhém poločase.

27
    Výroky a počiny některých hráčů raději nebudu komentovat, tento web je na to dost seriózní.

26
    Havrdova střela nebyla technicky vůbec dobrá a končí v ochranné síti.

25
    Frič se teď hodně nevhodně vyjadřoval ke členům domácího týmu a byl na skutečnost upozorněn rozhodčím.

24
    Helas Brno právě vstřelilo branku!
    STANISLAV LERCH 14 minut před koncem zápasu strhává vedení zpět na stranu domácích. Vyvedenou střelou dokázal překonat Mareše.

24
    Šimon si ale s jeho pasem poradil a drží míč v rukavicích.

23
    Přímý kop pro Spartu, zahrávat jej bude Stejskal.

21
    První střelu druhého poločasu si připsal Holeček.

21

Ondřej Smejkal

Branky: 2. Vlach (Ovčačík), 24. Lerch – 10. Rott, 34. Holeček, 35. Zapletal (Havrda), 40. Stejskal (Holeček)

Karty:   15. Cupák (HEL), 39. Lidmila (HEL) – 15. Vodecký (SPA), 19. Holeček (SPA)

Helas Brno: Šimon – Cupák D., Skhyrich, Bobylev, Lerch, Ovčačík, Llidmila, Cupák V., Vlach, Hanuš, Sýkora, Večeřa, Šplíchal
    Sparta Praha: Mareš – Pytloun, Holeček, Sop, Vodecký, Dlouhý, Havrda, Kuč, Stejskal, Šmidrkal, Hanzlík, Zapletal, Rott, Frič

Rozhodčí: Mráz – Kaštánek