Jihlava – Ružomberok 3:1 (kon.) | Botoşani – Trenčín 0:1 (kon.) | Katowice – Karviná 1:3 (kon.)
Liberec – CSKA Sofia 2:3 (kon.) | Sparta – FCSB 0:3 (kon.)
GKS Katowice
1:3 (0:2)
MFK Karviná
Pátek 06.02.2015, 15:00 • Hetman • Přípravný zápas

Je dobojováno. Karviná si připisuje v tomto utkání vítězství nad Katowicemi 3:1. (16:40:55)

90

84
    Střídání v týmu GKS Katowice: ze hřiště odchází Leimonas, přichází Kaminski.

81
    Katowice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je SŁAWOMIR DUDA, který se trefil krásnou ranou z přímého kopu.

65
    Střídání v týmu GKS Katowice: ze hřiště odchází Kaminski, přichází Leimonas.
    Střídání v týmu GKS Katowice: ze hřiště odchází Pietrzaka, přichází Czerwiński.

63
    Třetí gól MFK padl za záda Rudnickiho z blízké vzdálenosti po střele LUKÁŠE DUDY.

53
    Střela Kamila Cholerzyńskiho šla bohužel pro Katowice mimo bránu.

46

V prvním poločase byly k vidění dvě branky. Obě se povedlo vstřelit hostující Karviné. Druhý poločas začne co nevidět.

45

38
    Dobrá šance Przemysława Pitregoa z ostrého úhlu zleva. Brankář Karviné si nicméně s jeho střelou poradil.

34
    Střelecký pokus Paula Szołtyse byl blokován obránci Karviné. Je z toho jen rohový kop.

34
    Střela VLASTIMILA DANÍČKA z blízké vzdálenosti končí dalším gólem v síti domácích fotbalistů.

26
    Grzegorz Goncerz se te´d ocitl v dobré pozici v pokutovém území, ale nedokázal reagovat na branku Karviné.

24
    Katowice darovaly balón Karviné a ta se ujímá vedení díky brance LUBOMÍRA URGELA.

1

Z dnešního utkání budeme přinášet změny stavu.

Dnešní utkání bude soubojem dvou druholigových celků. Katowice hrají v Polsku druhou nejvyšší soutěž a po podzimní části sezóny se zatím nachází na šestém místě.

Taktéž hostující Karviná hraje druhou nejvyšší fotbalovou soutěž. Nikoli však v Polsku ale v Češku. Karviná se momentálně nachází na páté příčce Fotbalové národní ligy s pouhou jednobodovou ztrátou na čtvrtý Baník Sokolov, respektive na třetí Viktorii Žižkov. Fotbalisté Karviné jsou tak nyní, stejně jako jejich dnešní polský soupeř, uprostřed zimní přípravy, aby své postavení v tabulce mohli v jarní části sezóny potvrdit, nebo ještě lépe vylepšit.

Dobrý den, vítám Vás u on-line reportáže přípravného fotbalového utkání mezi GKS Katowice a MFK OKD Karviná.

Josef Zdobinský

Branky: 81. Duda – 24. Urgela, 34. Daníček, 63. Duda

GKS Katowice: 1. poločas: Dobroliński – Pietrzak, Pielorz, Kamiński, Czerwiński – Leimonas, Kufel – Szołtys, Pitry, Ceglarz – Goncerz. 2. poločas: Rudnicki – Frańczak, Kamiński, Pielorz, Pietrzak – Cholerzyński, Duda – Wieczorek, Bętkowski, Januszkiewicz – Kujawa.
    MFK Karviná: Pindroch – Růžička, Trousil, Janíček (60. Cverna), Eismann – Hatok (60. Duda), Daníček – Juřena (75. Castanier), Budínský (75. Kurušta), Puchel – Urgela (60. Komenda).