Třinec – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Plzeň – Liberec 3:4 (po pr.) | K. Vary – Zlín 3:4 (0:1 po s.n.)
Sparta – Pardubice 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Olomouc 6:3 (kon.) | Mountfield HK – Slavia 3:2 (kon.)
Litvínov – Vítkovice 5:1 (kon.)
HC Škoda Plzeň
3:4 (2:1, 1:1, 0:1 - 0:1)
Bílí Tygři Liberec
Neděle 22.02.2015, 15:30 • Home Monitoring Aréna, Plzeň • Tipsport extraliga

Liberec si tedy z plzeňského ledu veze dva body za výhru v prodloužení o které rozhodl v 64. minutě Tomáš Filippi! Domácí celek nedokázal udržet dvě dvoubranková vedení, díky čemuž tedy dnes dosáhl pouze na bod.

Z Plzně se s vámi loučí Michal Belšán, u dalších přenosů na počtenou! Hezký zbytek nedělního večera. (17:57:20)

Tomáš FILIPPI - 3:4

63:35
    Liberec právě vstřelil branku!
    Pět vteřin před koncem Boháčova trestu dává Liberec gól a je rozhodnuto! Radim Šimek našel na pravé straně TOMÁŠE FIILIPPIHO (15+22), jehož dělovou ránu zastavila až síť Machovského branky! Asistence: Radim Šimek (10+13).

63:05
    Jeřábek vložil hůl do přihrávky a vyhodil.

62:46
    Gřegořkovu střelu nyní Vampola tečoval nad branku!

62:02
    Vampola clonil před brankou, ale Gřegořek jí minul. Domácí poté vyhodili.

61:51
    Po nepříjemné střele Petra Gřegořka dorážel nejprve Vampola a poté i Bakoš, ani jeden ovšem neuspěl a Machovský podržel puk pod sebou!

61:40
    Oddechový čas pro hosty.

61:40
    Velká příležitost pro Liberec! Za vysokou hůl putuje na trestnou lavici Dominik Boháč (PLZ).

60:53
    Tomáš Urban dostal přihrávku do dobré šance. Sjel si blíže Machovskému, odkud vyslal tvrdý projektil. Domácí brankář ho ovšem zneškodnil betonem!

60:24
    Jeřábek se odhodlal k průniku, ale na konci akce byl od puku odzbrojen.

60:01

Základní hrací doba nám rozhodnutí nepřinesla, uvidíme tedy prodloužení. Vyrovnání zařídil v 51. minutě Radim Šimek.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 8. Johnson (Simon, J. Sýkora), 9. Bližňák (Schleiss, Kratěna), 36. Simon (Kratěna, Jeřábek) – 14. Vampola (Gřegořek), 38. Jelínek (Šimek), 51. Šimek (Jelínek, Balaštík), 64. Filippi (Šimek)

HC Škoda Plzeň: Machovský (Mensator) – Sklenička, Mozík, Jeřábek "A", Kadlec "A", Boháč, Kubka, Marcel – Schleiss, Bližňák, Kratěna "C" – Johnson, Simon, J. Sýkora – Lev, T. Sýkora, Balej – Kubalík, Hollweg
    Bílí Tygři Liberec: Lašák (Vaněček) – Gřegořek "A", Šimek, Plutnar, Derner, Vitásek, Ulrych, Výtisk "C" – Bulík, Vampola "A", Bulíč – Urban, Filippi, Valský – Krenželok, Jelínek, Balaštík – Bakoš, Vlach

Rozhodčí: Hodek, Pavlovič – Bláha, Charvát