Třinec – Mladá Boleslav 2:5 (kon.) | Zlín – Litvínov 4:2 (kon.) | Liberec – Vítkovice 4:2 (kon.)
Olomouc – Sparta 2:6 (kon.) | Mountfield HK – Plzeň 2:1 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 7:1 (kon.)
Slavia – K. Vary 1:2 (kon.)
HC Slavia Praha
1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 13.02.2015, 18:15Tipsport extraliga

To je z dnešního duelu vše. Přeji příjemný zbytek večera a opět na shledanou! (20:50:10)

Je dobojováno. Energie díky šťastnému zásahu ze závěru třetiny slaví tříbodovou výhru. Hosté dokázali ve druhé třetině vyrovnat a obrat korunoval sedm sekund před koncem Vachovec. Ztráta sešívaných na předpolední místo tak narostla na čtrnáct bodů.

60:00
    Michal VACHOVEC - 1:2

59:53
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Smolný konec utkání pro Slavii. Sedm sekund před sirénou se puk po několika odrazech dostal k Harantovi, který ho z levého kruhu napálil na branku. Po zásahu MICHALA VACHOVCE skončil kotouč až za Furchem. Asistence: Tomáš Harant.

59:43
    Stránský dostal puk mezi kruhy. Díky zásahu hostující obrany ale nemohl ve slibné pozici zakončit.

58:54
    Z dobré pozice vypálil Pletka. Puk odklouzal těsně kolem tyče. Závorka si hodně oddychl, jelikož na střelu vůbec neviděl.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí periody. Dočkáme se ještě rozhodnutí?

57:27
    Rozhodnout mohl Kolář. V jedné z největších příležitostí této třetiny ale slávistický forvard vyhořel. Puk do odkryté branky vůbec nenasměroval, jelikož mu černý kus gumy přeskočil přes čepel.

57:02
    Ani jeden z týmů se už nikam nežene. Vše nasvědčuje tomu, že se dočkáme prodloužení.

56:17
    To Micka už se do své střely z mezikruží opřel důrazněji. Trefil jen Furchem pokrytý střed branky.

55:21
    Radim Hruška se rozhodl prověřit Furcha v brance Slavie. Jeho střela však příliš razantní nebyla.

54:38
    Za obranou zůstal zapomenutý Vlasák. Svou šanci však nevyužil, jelikož vracející se obránci byli rychlejší.

54:10
    A znovu.

53:48
    Opět nepřesná rozehrávka končící icingem. Tentokrát se založení útoku nevyvedlo Slavii.

53:27
    Ve vlastní třetině zůstal ležet Beňovič. Po nepříjemném hitu se ale rychle oklepal a z ledu odkráčel po svých.

52:50
    Dnešní utkání sleduje 2430 diváků.

51:43
    Furch přikryl nahození, které se do brankoviště odrazilo od mantinelu. Domácí gólman musel zasáhnout, jelikož se k jeho brance sjíždělo několik karlovarských útočníků.

David Soumar

Branky a nahrávky: 9. Vlasák (Doležal, Bednář) – 39. Duda (Balán, Bartek), 60. Vachovec (Harant)

HC Slavia Praha: Furch (Svoboda) – Šenkeřík, Šulc, Štich, Valach, Beňovič, Růžička, Knot – Pletka, Bednář, Vlasák – Tomica, Vas, Kolář – Poletín, J. Doležal, Stránský – Veselý, Vrdlovec, Andres.
    HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Bičánek, Deyl, Redlihs, Harant, Šmach, Dvořák, J. Tomeček – Duda, Balán, Bartek – Vachovec, R. Hruška, D. Hruška – Micka, Skuhravý, Bahenský – Pšurný, Zadražil, V. Tomeček.

Rozhodčí: Pěšina, Šindler – Charvát, Frodl