SK Karviná – Břeclav 2:0 (kon.) | SHK Hodonín – Přerov 0:5 (kon.) | Nový Jičín – Frýdek-M. 7:3 (kon.)
Technika Brno – Opava 2:1 (1:0 po s.n.) | Mor. Budějovice – Nymburk 7:1 (kon.) | Kolín – Vrchlabí 5:2 (kon.)
Vsetín – Val. Meziříčí 7:3 (kon.) | Pelhřimov – Jablonec n/N 1:8 (kon.) | Jindř. Hradec – Trutnov 4:2 (kon.)
Děčín – Bílina 7:3 (kon.) | Řisuty – Žďár n/S 4:5 (kon.) | Tábor – Klášterec nO 7:2 (kon.)
HC Tábor
7:2 (5:0, 0:1, 2:1)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
Sobota 14.02.2015, 18:00 • Zimní stadion Tábor • 2. liga skupina Západ

Tímto se s vámi loučím, někdy přístě napočtenou. (20:17:01)

Domácí vítězí 7:2 a po první třetině ve které domácí dominovali. Zbytek utkání se spíše dohrával a domácí hosty k ničemu nepustili.

60:00

59:47
    Tábor právě vstřelil branku!
    Domácí ještě zvyšují na 7:2! Přibyl skvěle našel JAKUBA KRÄTZERA a ten už měl lehkou úlohu. Asistence: Adam Přibyl

59:30
    Domácí dohrávají utkání v útočném pásmu.

58:11
    Hájek jel s Blažkem dva na jednoho, ale Hájek to zkusil sám a na Kaššáka si nepřišel.

56:52
    Krätzer se zdá být v pořádku a odjíždí po svých na střídačku.

56:52
    Přibyl našel skvělou nahrávkou Krätzera, ale tomu se blafák fo backhandu nepovedl a navíc narazil do tyčky a leží na zemi.

56:21
    Přihrávka rukou v podání hostujících hráčů.

55:53
    Vzájemné vyloučení. Domácí Hájek dvě minuty za hrubost. Hostující Osmík na dvě minuty za hrubost.

55:14
    Domácí jdou do vedení 6:2! Kaššák poprvé v zápase zaváhal a daroval domácím branku. Kotouč nepřikryl a snažil se ho rozehrát, ale jeho rozehrávka skončila na holi MARTINA MAŘÍKA a ten už prázdnou branku trefil. Asistence: Jakub Matušík

54:49
    Matušík nabil na modrou čáru Havranovi. Jeho střela skončila v náručí hostujícího brankáře.

53:48
    Hraje se čtyři na čtyři.

53:47
    Vyloučen hráč hostů Michálek na dvě minuty za držení.

53:14
    Vyloučen domácí Heršálek na dvě minuty za nedovolené bránění.

52:56
    Hosté hrají v plném počtu.

52:49
    Havran je na ledě a domácí hrají v plném počtu.

51:47
    Klášterec právě vstřelil branku!
    Hosté snižují na 2:5! JAN LEHNERT překvapil Klestila střelou mezi betony a snižuje na 2:5. Bez asistence

50:57

Lukáš Zayml

Branky a nahrávky: 3. Přibyl (Havran), 8. Hlaveš (Matušík, Krätzer), 16. Mařík (Havran), 17. Kellner, 20. Kanov (Mařík, Matušík), 56. Mařík (Matušík), 60. Kratzer (Přibyl) – 40. Lehnert (Molnár), 52. Lehnert

HC Tábor: Klestil (Panec) – Černý, Havran, Kanov, Hlaveš, Heršálek, Hájek – Kellner, Mrkvička, Přibyl – Krätzer, Matušík, Mařík – Kolomý, Zayml, Březina – Blažek
    HC Tygři Klášterec nad Ohří: Kaššák(Tichý) – Běhal, Kunrt, Michálek, Rulík, Koblitz – Hrdlička, Hroch, Osmik – Rubeš, Lehnert, Molnár – Strejček, Nguyen