Zlín – Dubnica 5:2 (kon.) | Jablonec – Varnsdorf 4:1 (kon.) | Karviná – Rozwój 4:1 (kon.)
Třinec – Hlučín 4:2 (kon.) | Vlašim – Čáslav 4:0 (kon.) | Hr. Králové – Katowice 1:1 (kon.)
Opava – ROW Rybnik 3:1 (kon.) | Znojmo – Břeclav 5:0 (kon.) | Vltavín – Ústí n. L. 1:2 (kon.)
Pardubice – Admira Praha 5:2 (kon.) | Sparta – B. Bystrica 2:0 (kon.) | Ostrava – Myjava 2:0 (kon.)
Žižkov – Slavia 0:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Táborsko 3:3 (kon.) | Frýdek-Místek – Bytča 9:1 (kon.)
Bohemians 1905 – Sokolov 2:1 (kon.) | Teplice – Č. Budějovice 1:3 (kon.) | Žilina – Machačkala 1:1 (kon.)
Linz – Slovan Bratislava 2:1 (kon.) | Liberec – Příbram 2:1 (kon.) | Plzeň – FK Krasnodar 0:2 (kon.)
Brno – Šeriff Tiraspol 0:2 (kon.) | Jihlava – Chrudim 2:0 (kon.)
FK Teplice
1:3 (0:1)
SK Dynamo Č. Budějovice
Sobota 14.02.2015, 15:00 • Na Stínadlech • Přípravný zápas

To je ze Stínadel pro dnešní den vše a já vám přeji příjemný zbytek dne. (16:50:00)

Je za námi generálka na ligové jaro a úspěšnější byli hosté z Českých Budějovice, kteří vyhráli Na Stínadlech 3:1. Skóre otevřel již v prvním poločase hostující Pešek. Domácí zúročili svou herní převahu v 71 minutě zásluhou Ljevakoviče. V závěru chtěly Teplice urvat vítězství na svou stranu, ale byli to nakonec Jihočeši, kteří udeřili v 89 minutě Linhartem a o minutu později ještě zvýšil skóre zápasu Škoda.

90

90
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    A ještě jeden míč v sítí Teplic. Útok Dynama do rozhozené obrany zakončil po centru do odkryté branky MICHAL ŠKODA.

89
    Teplice se snažily rozhodnout, ale z ojedinělého útoku Dynama to končí brankou v jejich síti. Centrovaný míč se po několika odrazech dostal až na hlavu ZDĚŇKA LINHARTA, který míč umístil za záda Grigara.

88
    Chukwuma nedostal přesnou přihrávku a Křížek bude odkopávat od své branky.

87
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Varadi, přichází Dvořák.

86
    Linhart s Varadim se pokoušeli prokombinovat domácí obranou, ale neúspěšně.

85
    Standardní situaci zahrával Roman Potočný, ale jeho centr doputoval až do rukavic brankáře Křížka.

84
    Jiří Kladrubský vysunul do brejku Linharta, ten si však nepohlídal své postavení a píská se ofsajd.

83
    Táborský zbrzdil nadějně rozvíjející akci Teplic, nicméně ti stále zůstávají u míč na útočné polovině.

82
    Bosenský záložník je již na nohou a bude pokračovat ve hře.

81
    Roman Lengyel poslal míč sportovně do zámezí, na hrací ploše zůstává ležet střelec jediné teplické branky Admir Ljevakovič.

78
    A další velká možnost Teplic! Roman Potočný se dostal ke střele z poza vápna a míč těsně minul levou tyč branky Jihočechů.

77
    Ljevakovič našel přízemním centrem na penaltovém bodu Chukwumu, který ve velké příležitosti trefil vyběhnutého Křížka!