Boston – Vancouver 1:2 (kon.) | NY Islanders – Arizona 5:1 (kon.) | NY Rangers – Calgary 1:0 (kon.)
Carolina – Philadelphia 4:1 (kon.) | Columbus – Buffalo 2:4 (kon.) | St. Louis – Montreal 2:5 (kon.)
Nashville – Colorado 5:2 (kon.) | Winnipeg – Dallas 4:2 (kon.) | Minnesota – Edmonton 1:2 (kon.)
Chicago – Florida 3:2 (2:0 po s.n.) | Los Angeles – Detroit 1:0 (kon.)
Minnesota Wild
1:2 (1:2, 0:0, 0:0)
Edmonton Oilers
Středa 25.02.2015, 02:10 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:48:23)

Edmonton Oilers: 19

A je konec! Edmonton dokázal udržet těsné vedení až do konce zápasu a obírá o body další tým, bojující o play-off. Absolutorium si dnes zaslouží skvěle chytající Ben Scrivens, který byl také po zásluze vyhlášen druhou hvězdou zápasu.

60:00

59:38
    Puk míří ze třetiny Oilers, domácím se čas povážlivě krátí.

59:13
    A nyní akci Minnesoty přerušuje odpískaný ofsajd na útočné modré.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, puk je ale ve třetině Wild.

58:29
    Dubnyk spěchá na střídačku, domácí to zkouší v šesti.

57:40
    Oilers v útočném pásmu, domácí by si potřebovali vytvořit tlak, ale místo toho je tu střela Fayneho od modré, kterou Dubnyk chytá.

56:39
    Pomalu, ale jistě, se blíží závěr třetí třetiny, nyní odpískán icing domácím.

55:55
    Pouliot se dostal ke střele z pravé strany, měl čas na střelu, ale napálil puk pouze do Dubnyka.

54:34
    Souboj o puk za branou Oilers, úspěšnější hosté, kteří vyhazují puk ze třetiny.

53:55
    Přesto se domácí dostali do útočného pásma, Vanek však netrefuje branku.

53:27
    Hosté nyní vyčkávají ve středním pásmu, kde zachytávají útočné akce soupeře.

52:17
    Scrivens přerušuje hru, následuje komerční přestávka, po níž se bude vhazovat ve třetině Edmontonu.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 16. Vanek (Schroeder, Coyle) – 12. Pouliot (Eberle, Klefbom), 16. Pouliot (Eberle, Nugent-Hopkins)

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Suter, Brodin, Scandella, Dumba, Prosser, Folin – Parise, Granlund, Fontaine – Niederreiter, M. Koivu, Pominville – Vanek, Coyle, Schroeder – Veilleux, Haula, Brodziak
    Edmonton Oilers: Scrivens (Bachman) – A. Ference, Petry, Klefbom, J. Schultz, Marinčin, Fayne – Pouliot, Nugent-Hopkins, Eberle – Fraser, Roy, Purcell – Hamilton, Hendricks, Pakarinen – Klinkhammer, Gordon, Gazdic

Rozhodčí: Watson, Hebert – Galloway, Rody

Diváci: 19 044