Guimarães – Marítimo 1:0 (kon.)
Vitória SC Guimarães
1:0 (1:0)
CS Marítimo
Pátek 27.02.2015, 21:30 • Estádio D. Afonso Henriques • Portugalská Primeira Liga

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek pátečního večera. (23:25:06)

Marítimo dnešní zápas vůbec nezvládlo. Kvůli nedisciplinovanosti svých hráčů dohrávalo utkání v devíti hráčích, když ze sedmi potrestaných hráčů hned dva byli napomínaní dvakrát a zamířili předčasně do sprch. Zápas rozhodl už v prvním poločase Josué, proto si mohl v závěru zápasu André André dovolit neproměnit pokutový kop.

90+3

90+3
    Do konce zápasu zbývá posledních pár vteřin a míč je na polovině Marítima. O vítězství domácích je rozhodnuto.

90+1
    Rozhodčí ve druhém poločase nastaví tři minuty.

88
    Žlutou kartu za nemístné protesty dostává João Afonso (Vitória SC Guimarães), který v prvním poločase v zápase skončil na nosítkách. Nyní už je ale na střídačce plný energie.
    Salim chytá penaltu!

87
    Zahrávání penalty se ujal André André, ale už dopředu bylo evidentní, na kterou stranu míč pošle a brankář Salim tak byl u své pravé tyče včas.
    Penaltový zákrok.

86
    Navíc se jednalo o faul v pokutovém území a následuje penalta pro Vitórii!

86
    Marítimo utkání dohraje dokonce v devíti. Druhou žlutou a následně červenou kartu za skluz zezadu na Samiho dostává Raúl Silva (CS Marítimo).

84
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Alex Soares, přichází Xavier.

83
    Vitória se drží na polovině Marítima.

83
    Centru před branku zabránil Patrick Bauer a ihned nabádá své spoluhráče, aby nepolevovali v nasazení.

82
    S přibývajícími minutami uvadá také pozornost domácích obránců, což by se ale nemuselo dvakrát vyplatit.

80
    Po čase si míč osahá brankář Marítima Salim.

79
    S blížícím se koncem zápasu tempo pomalu opadává, s čímž souvisí také úbytek žlutých napomenutí. Byť v případě hostů už téměř není koho žlutit, aby z toho nebylo další vyloučení.