K. Vary – Liberec 6:2 (kon.) | Slavia – Třinec 5:4 (kon.) | HC Plzeň – Vítkovice 8:1 (kon.)
Havířov – Jihlava 4:5 (kon.) | Vsetín – PZ Kladno 7:2 (kon.) | Poruba 2011 – Mladá Boleslav 2:1 (kon.)
Chomutov – Sparta 5:4 (po pr.) | Olomouc – Kladno 7:0 (kon.) | Č. Budějovice – HC Litvínov 1:4 (kon.)
Písek – Letňany 1:6 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 2:1 (kon.) | Hr. Králové – Zlín 3:5 (kon.)
HC Plzeň 1929
8:1 (2:0, 2:1, 4:0)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 27.02.2015, 15:00 • Malá hala • Extraliga staršího dorostu

Z Plzně je to pro dnešek vše, u příštího přenosu se těší Jan Picka! (17:02:59)

60:00

59:30
    Nepěkný konec dnešního utkání, dva hráči hostí již dostali větší trest...

59:30
    Zbytečný faul na konec utkání, Josef Danielčak (VIT) inkasuje pět minut + do konce utkání za vražení na hrazení. Michael Čechura (PLZ) dostává dvě minuty za hrubost.

59:10
    Utkání se dohrává, ani jeden tým se už nesnaží útočit.

58:24

57:45
    Další vyhození Vítkovic, domácí se nikam neženou.

56:55
    V pěkné šanci se v oslabení objevil Stupka, Zeman dobře zasáhl betonem.

56:33
    Vítkovice se opět osvobozují.

56:01
    Tvrdá rána Čechury, Šimeček kotouč nachází ve své lapačce.

55:16
    Domácím se přesilovka nedaří, ale moc jim to nevadí, mají luxusní náskok.

54:55
    Další vyhození hostů.

53:55
    Kaňák nahazoval, hosté puk získali a vyhazují.

53:33
    Plzeň tak hraje pětiminutovou přesilovou hru.

53:24
    Daniel Spratek (VIT) inkasuje trest pět minut + do konce utkání za vysokou hůl a čtyři minuty za hrubost, domácí Petr Kodýtek (PLZ) také dostává čtyři minuty za hrubost.

51:58
    Plzeň právě vstřelila branku!
    MAREK RUBNER a jeho hattrick! Domácí útočník nahodil po ledě puk z hodně velké dálky a šel střídat. K překvapení všech skončil kotouč v síti! Asistence: Jakub Vavřička.

51:21
    Vhazování v obranném pásmu Plzně.

51:03
    Indiáni hrají v útočném pásma na krásu, hosté jim puk uzmuli a sami míří dopředu.

49:57
    Korigovat nepříznivý stav se pokusil Radim Toman, Zeman však dobře zasáhl lapačkou.

Jan Picka

Branky a nahrávky: 10. Kodýtek (Kaňák), 13. Kantner (Vavřička, Kaňák), 29. Kantner, 34. Kodýtek (Stráský, Sedláček), 46. Rubner (Stráský), 48. Vavřička (Kantner), 49. Rubner (Vavřička), 52. Rubner (Vavřička) – 34. Gřesík (Malina)

HC Plzeň 1929: Zeman (Krasanovský) – Kačena, Váchal, Kaňák, Sysel, Čechura, Sedláček, Pokorný – Roubal, Kučera, Krystl, Vavřička, Váňa, Kantner, Kodýtek "C", Kokoška, Vracovský "A", Rubner, Hajšman, Hanzlík, Stráský "A"
    HC Vítkovice Ridera: Šimeček (Kardinál) – Gabrhelík, Veřmiřovský, Štěpánek, Šendera, Ďurkáč "A", Čechman, Krčmář, Slíž, Bartek – Pastor, Malina "C", Maxner, Toman, Vondál, Gřesík, Slánský, Spratek, Stupka, Danielčak, Hartmann

Rozhodčí: Svoboda – Rubáš, Tvrdík