K. Vary – Liberec 6:2 (kon.) | Slavia – Třinec 5:4 (kon.) | HC Plzeň – Vítkovice 8:1 (kon.)
Havířov – Jihlava 4:5 (kon.) | Vsetín – PZ Kladno 7:2 (kon.) | Poruba 2011 – Mladá Boleslav 2:1 (kon.)
Chomutov – Sparta 5:4 (po pr.) | Olomouc – Kladno 7:0 (kon.) | Č. Budějovice – HC Litvínov 1:4 (kon.)
Písek – Letňany 1:6 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 2:1 (kon.) | Hr. Králové – Zlín 3:5 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
HC Kometa Brno
Pátek 27.02.2015, 18:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Extraliga staršího dorostu

Pardubičtí mladíci tedy nakonec díky gólu Zadiny porážejí svého soupeře a do tabulky si připíší tři body za jednobrankovou výhru. (20:19:26)

60:00

57:18
    Zukal snižuje šanci hostů na vyrovná a míří na dvě minuty na trestnou lavici za krosček.

53:47
    Pardubice právě vstřelily branku!
    A domácí otáčejí vývoj zápasu zásluhou FILIPA ZADINY, který dostal kotouč za záda Slavíčka. Asistence: Ondřej Machala, Vojtěch Faltys.

46:38
    A další početní nevýhoda pro domácí. Machala je vyloučen na dvě minuty za podražení.

44:26
    Po faulu Martince se počet hráčů na ledové ploše vyrovná, domácí útočník si odpyká dvě minuty za hákování.

43:02
    Dalším nedovoleným zákrokem se prezentoval Mlynář, který je vyloučen na dvě minuty za krosček.

40:58
    Přesilová hra Pardubic nakonec trvala jen čtyři sekundy, na trestnou je poslán Dušek za hákování.

40:54
    Čejka si odpyká dvě minuty za hákování a domácí si tak zahrají v další početní výhodě.

40:01

V prostřední dvacetiminutovce jsme se už branek dočkali, Kometa šla nejprve zásluhou Ferdy do vedení, za domácí vyrovnával v přesilové hře Voženílek.

40:00

35:27
    Sekundu bude hrát Kometa ve čtyřech. Za podražení je na dvě minuty vyloučen Kratochvíl.

33:28
    Na trestnou míří Čejka na dvě minuty za hákování.

32:29
    Pardubice nabídnutou výhodu využívají a po brance DAVIDA VOŽENÍLKA je vyrovnáno. Bez asistence.

31:09
    Pardubičtí mladíci dostávají dobrou příležitost k vyrovnání, Heinrich si odpyká dvě minuty za hákování.

27:57
    Zadina oslabuje svůj tým a míří na trestnou na dvě minuty za sekání.

26:23
    Kometa právě vstřelila branku!
    Hosté otevírají skóre dnešního utkání a po brance RADIMA FERDY jdou do vedení. Asistence: Tomáš Petrla.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 33. Voženílek, 54. Zadina (Machala, Faltys) – 27. Ferda (Petrla)

HC Dynamo Pardubice: Červený (Klouček) – Trejbal, Kučera, Boček, Faltys, Rudy, Mikulčák, Horyna – Tomaník, Zadina, Petrus, Jajcay, Dušek, Martinec, Hoskovec, Cach, Roubal, Krejčík, Voženílek, Machala
    HC Kometa Brno: Slavíček (Huzlík) – Petrla, Trnka, Jirůšek, Furch, Sedláček, Zukal, Kratochvíl, Mikyska, Gotthard – Mlynář, Havlát, Heinrich, Hasoň, Škvrně, Čejka, Knap, Ferda, Havránek, Nečas

Rozhodčí: Horinek – Lučan, Budínský