K. Vary – Liberec 6:2 (kon.) | Slavia – Třinec 5:4 (kon.) | HC Plzeň – Vítkovice 8:1 (kon.)
Havířov – Jihlava 4:5 (kon.) | Vsetín – PZ Kladno 7:2 (kon.) | Poruba 2011 – Mladá Boleslav 2:1 (kon.)
Chomutov – Sparta 5:4 (po pr.) | Olomouc – Kladno 7:0 (kon.) | Č. Budějovice – HC Litvínov 1:4 (kon.)
Písek – Letňany 1:6 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 2:1 (kon.) | Hr. Králové – Zlín 3:5 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
BK Mladá Boleslav
Pátek 27.02.2015, 17:15 • ZS Poruba • Extraliga staršího dorostu

Dnes se s Vámi již loučíme, přejeme krásný zbytek večera a zítra opět na počtenou. (19:28:46)

Vypjatý konec utkání přinesl nervozitu a emoce nejen na led ale i na tribuny. Gól diváci neviděli a domácí tak udrželi jednobrankové vedení a berou tři body.

60:00

59:40
    Porubská přesilovka čtyř proti třem je už jen formalita. Zápas se jen v klidu dohrává.

59:29
    Jiří Veselý narazil soupeře na mantinel a dostává dvě minuty.

59:09
    Poměr hráčů se vyrovnává. Za sekání vyloučen opět Marček.

58:56
    Hosté v plném počtu, když vypršel předchozí trest Marčeka. Domácí hrají oslabení.

58:10
    Na obou stranách stejný poměr vyloučených za hrubosti.

58:10
    Po odpískání se strhly hned dvě rvačky před Boleslavskou brankou. Nejvíce aktivní byla dvojice Malát a Vaníček, kterou roztrhli rozhodčí až na druhý pokus.

57:39
    Poruba útočí a snaží se využít přesilovku. Nahrávky okolo třetiny končí střelou Horvátha.

57:00
    Škodův beton zabránil vyrovnání z hole Prokopa.

56:56
    Před hostující brankou se strhla šarvátka a za hrubost byli vyloučení Marček (BOL) a Irgl (POR).

56:50
    Csabalovi kotouč sjel z hole a střela neměla potřebnou sílu a razanci. Marek puk schovává pod lapačku.

56:44

56:17
    Nakonec si vysloužil vyloučení a vyrovnání sil na ledě. Gólman Marek nedovoleně bránil a trest za něj odpyká Chládek.

55:55
    Tentokrát Šustala drží soupeře v jejich pásmu.

54:50
    Horváth strčil hůl do přihrávky na obránce Uřídila a Boleslav musí spěchat za pukem až do vlastní třetiny.

54:44
    Malát podrážel útočícího hráče a dostává dvě minuty.

53:03
    V šanci se ocitli mladoboleslavští. Puk těsně míjí prostor u levé tyče.

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 10. Žídek (Dang), 23. Irgl (Střondala, Konvička) – 20. Dančišin

HC RT TORAX Poruba 2011: Škoda (Dobečka) – Široký, Olšr, Bijota, Skokan, Prepsl, Boháč, Prokeš, Dobeš – Nardelli, Horváth, Dohnal – Csabala, Malát, Šustala – Irgl, Střondala, Konvička – Žídek, Veselý O., Dang
    BK Mladá Boleslav: Marek (Makovička) – Chládek, Kalus, Marček, Mlčoch, Mattis – Prokop, Vajsejtl, Vaníček, Rypar, Kalaš, Kerda, Veselý J., Uřídil, Dančišin

Rozhodčí: Klapetek – Moravec, Vengřín