Buffalo – Vancouver 6:3 (kon.) | NY Rangers – Arizona 4:3 (kon.) | Columbus – Montreal 2:5 (kon.)
Toronto – Philadelphia 3:2 (kon.) | Florida – Chicago 0:3 (kon.) | Winnipeg – St. Louis 1:2 (1:2 po s.n.)
Nashville – Minnesota 2:4 (kon.) | Los Angeles – Ottawa 0:1 (kon.) | San Jose – Detroit 2:3 (kon.)
po s.n. (1:2)
Winnipeg Jets
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
St. Louis Blues
Pátek 27.02.2015, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

Ode mě to bude všechno. Loučí se s vámi Michal Belšán, děkuji za pozornost a někdy příště u onlajnu na počtenou! (04:58:49)

3. Andrew Ladd (WPG) 0+1

Pohledný zápas je u konce, St. Louis pošesté v řadě vítězí na samostatné nájezdy a z Winnipegu si tedy vezou plný počet bodů.

Branek jsme sice moc neviděli, utkání ale mělo dobré tempo. Do vedení se dostali hosté, ale až ve 39. minutě, kdy se po přihrávce od Stastného trefil Patrik Berglund. Na tuto branku nahrával i Ryan Reaves, jehož dnes na zápase navštívil i otec, neboť tento útočník z Winnipegu pochází. Pro bitkaře je to bodově nejúspěšnější sezona v kariéře v NHL. O vyrovnání se ve 44. minutě postaral svou 10. brankou v sezoně Mark Scheifele, který byl v utkání velmi aktivní, zaznamenal v něm celkem pět střel. Základní hrací doba rozhodnutí nepřinesla a Winnipeg tak hrál po 21. v sezoně prodloužení. Ani v něm jsme branku neviděli, došlo tedy na nájezdy. Za domácí se trefil pouze Andrew Ladd, zatímco za St. Louis Vladimir Tarasenko a Alexander Steen. Ti se stali prvními, kteří dokázali Hutchinsona v samostaných nájezdech v kariéře překonat.

Střely: 31:29 (11:4, 11:11, 6:9 – 3:5)

Alexander STEEN - 1:2sn

V samostatných nájezdech zvítězil tým St. Louis Blues.
    Autorem vítězné branky je ALEXANDER STEEN, jenž překonal Hutchinsona bekhendovou kličkou po zemi.

3. série
    1:2
    Alexander Steen se odhodlal k bekhendové kličce a po zemi překonal Hutchinsona, je rozhodnuto!
    Andrew Ladd (nájezdy 1:1)

3. série
    1:1
    Andrew Ladd se rozjel s vědomím, že musí dát. Jeho střelu sice Elliott vyrazil lapačkou nad sebe, puk ale přecijen spadl do branky a je vyrovnáno!
    Vladimir Tarasenko (nájezdy 0:1)

2. série
    0:1
    Ruský ostrostřelec Vladimir Tarasenko se stává prvním hráčem, který překonal Hutchinsona z nájezdu!

2. série
    0:0
    Drew Stafford se odhodlal k behendové kličce, trefil ale pouze Elliottův beton.

1. série
    0:0
    Na druhé straně začal T.J. Oshie, který ale nedokázal domácího brankáře střelou mezi betony překonat.

1. série
    0:0
    Jako první se rozjel domácí útočník Bryan Little, Elliott ale jeho střelu vyrazil.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení nám nepřineslo rozhodnutí a v MTS Centre tedy uvidíme samostatné nájezdy!

65:00
    Prodloužení skončilo.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 44. Scheifele (Ladd, Frolík) – 39. Berglund (Stastny, Reaves), rozh. náj. Steen