Club Brugge – Mouscron 3:0 (kon.) | Anderlecht – Kortrijk 2:0 (kon.) | Waasland-Beveren – Gent 0:1 (kon.)
Club Brugge KV
3:0 (0:0)
Royal Excel Mouscron
Neděle 01.03.2015, 14:30Belgická Jupiler Pro League

Zápas je u konce a Club Brugge KV poráží Royal Mouscron-Péruwelz 3:0. Domácí pokračovali v tlaku z prvního poločasu a hned v 50. minutě po chybě v obraně poslal Club do vedení Izquierdo. V 52. minutě to bylo již 2:0, když se po pohotové dorážce trefil De Sutter. Tempo hry se rázem uklidnilo a začal se hrát nudný fotbal bez šancí. To trvalo až do závěru, kdy Dierckx ještě vybojoval penaltu a v 87. minutě ji proměnil Simons. Domácí tak zaslouženě s přehledem vítězí 3:0! Ode mě je to dneska všechno, loučím se s Vámi a na shledanou. (16:24:11)

90+3

90
    Domácí se teď stáhli a pouze čekají na závěrečný hvizd.
    Timmy SIMONS - 3:0

87
    Bruggy právě vstřelily branku!
    Cros sice trefil směr, ale na střelu TIMMYHO SIMONSE nedosáhl! 3:0.

85
    Cros ve vápně podrazl Dierickxe a je nařízena penalta!
    Penalti pro domácí

85
    Byla nařízena penalta pro Club.

84
    Hra je stále po vstřelených brankách na začátku druhého poločasu pomalá a méně atraktivní. Domácí pomalu bez potíží míří za vítězstvím.