Club Brugge – Mouscron 3:0 (kon.) | Anderlecht – Kortrijk 2:0 (kon.) | Waasland-Beveren – Gent 0:1 (kon.)
RSC Anderlecht
2:0 (1:0)
KV Kortrijk
Neděle 01.03.2015, 18:00Belgická Jupiler Pro League

Zápas je u konce a RSC Anderlecht nakonec poráží KV Kortrijk 2:0. Druhá půle začala větším tlakem hostů, ale ničím převratným. Hrálo se bez větších šancí a bez střel. Časem se hra ještě začala kouskovat a na řadu přišly také fauly. V 81. minutě si svoji druhou žlutou kartu vysloužil Marušič, čímž přesilovka Kortrijku skončila. V 85. minutě se z protiútoku prosadil Dendoncker a zápas víceméně rozhodl. Domácí už pak spíše bránili, ale i tak si v klidu došli pro vítězství a tři body. Ode mě je to dneska všechno, loučím se s Vámi a na shledanou. (19:56:22)

90+6

90+4
    Taktické střídání RSC, odchází Deschacht, nastupuje Colin.

90+2
    Domácí zastavil praporek ohlašující ofsajd.

90+1
    Najar šel do šestnáctky a nabízel se mu Mitrovič, on vzal vše na sebe a zkusil vystřelit.

89
    Hra je už bez většího nasazení, oba týmy již tuší výsledek.
    Leander DENDONCKER - 2:0

85
    Anderlecht právě vstřelil branku!
    RSCA šlo do rychlého protiútoku. LEANDER DENDONCKER zatáhl balón na druhou polovinu, nahrál na pravou stranu Najarovi, ten mu vrátil a DENDONCKER prostřelil Henikerta! 2:0.

84
    Anderlecht se zasunul a spíše jen brání a vyhlíží konec.

81
    Marušič fauluje Acheamponga, vidí za to druhou žlutou kartu a následně i červenou. Počet hráčů na hřišti se tak vyrovnává.

80
    Vanden Borre srazil Ulense a vidí za to žlutou kartu.

76
    Anderlecht střídá, hřiště opouští Marin a do hry se zapojuje Acheampong.

74
    V 74. minutě je stav stále 1:0 pro RSC, hra je pomalá a střeleckých pokusů moc není, oba týmy jsou ale jistí v obraně.
    De Smet selhal ve velké šanci

71
    Z levé strany přišel střílený centr na zadní tyč. Tam byl osamocen De Smet, který ale na prudký centr nedokázal zareagovat, střelu nepoklopil a otevřenou část branky netrefil.