Mönchengladbach – Paderborn 2:0 (kon.) | W. Brémy – Wolfsburg 3:5 (kon.)
Werder Brémy
3:5 (3:2)
VfL Wolfsburg
Neděle 01.03.2015, 17:30 • Weserstadion, Bremen • Německá Bundesliga

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (19:24:53)

Je dobojováno! Wolfsburg otočil ve druhém poločase během pěti minut stav zápasu ze 3:2 na 3:5 a tento výsledek nakonec vydržel až do konce. Gólové hody na Weserstadionu nakonec končí lépe pro Wolfsburg, který protahuje svou ligovou sérii bez porážky. Brémy si naopak připisují první jarní prohru.

90+3

90+3
    Začíná poslední minuta nastavení. Domácí již vědí, že je čeká první porážka v jarní části sezony.

90+1
    Rozhodčí Fritz nastavuje tři minuty nad rámec normální hrací doby.
    Klose ohrozil vlastní bránu

90
    Klose si teď srazil letící míč směrem na vlastní bránu a Benaglio musel rychle zareagovat, aby z toho nebyla vlastní branka!

90
    Brémy sice prohrávají o dva góly, ale na Weserstadionu přesto panuje výborná atmosféra.

89
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Bas Dost, přichází Nicklas Bendtner.

88
    Dost si na vlastní polovinu zabíhal pro přihrávku z ofsajdového postavení, což postřehl pomezní rozhodčí.

87
    Eggestein se provinil útočným faulem a následovat bude Benagliův odkop od brány Wolfbsurgu. Brémám se krátí čas na vyrovnání.

86
    Střídání v týmu Werder Bremen: ze hřiště odchází Janek Sternberg, přichází Santiago García.
    Bas Dost vstřelil 12 branek v sedmi posledních utkáních. Wolfsburg vyhrál každé bundesligové utkání, ve kterém Dost skóroval.

86
    Hosté se teď dostali do rychlého brejku, ale finální přihrávka byla na nabíhajícího Schürrleho až příliš dlouhá a míč skončil v zámezí.

85
    Junuzović se pokusil o přímou střelu, ale Benaglio byl včas u pravé tyče a bez větších potíží zasáhl.

84
    Werder drží míč na útočné polovině, ale stále marně čeká na gólovou šanci. Uvidíme, zda zahrozí nyní po faulu Caligiuriho. Standardní situace se ujme Junuzović.

82
    Pro centrovaný míč si došel Benaglio.

82
    Z rohového kopu Juzunoviće žádné nebezpečí nevzešlo. domácí záložník si však nyní situaci zopakuje na druhé straně.

81
    Střídání v týmu Werder Bremen: ze hřiště odchází Felix Kroos, přichází Cédric Makiadi.

Martin Švejkar

Branky: 9. Junuzović (Öztunali), 16. Di Santo (Öztunali), 28. Vieirinha (vla.) – 10. Caligiuri, 18. Arnold (de Bruyne), 48. Dost (de Bruyne), 51. Dost (de Bruyne), 53. Caligiuri (Dost)

Karty:   69. Kroos (BRM), 79. Vestergaard (BRM) – 58. Guilavogui (WOF)

Werder Brémy: R. Wolf – Gebre Selassie, Prödl, Vestergaard, Sternberg (86. García) – Fritz (C) (77. Eggestein), Kroos (81. Makiadi), Junuzović – Öztunali – Selke, Di Santo.
    Náhradníci: Casteels – Caldirola, Eggestein, García, Hajrović, Makiadi, Fröde.

VfL Wolfsburg: Benaglio (C) – Vieirinha (76. Jung), Naldo, Klose, Schäfer – Guilavogui (64. Schürrle), Gustavo – Caligiuri, de Bruyne, Arnold – Dost (89. Bendtner).
    Náhradníci: Grün – Bendtner, Schürrle, Träsch, Jung, Knoche, Rodríguez.

Rozhodčí: M. Fritz – D. Schaal, M. Petersen