Coimbra – Arouca 1:1 (kon.) | Penafiel – Moreirense 1:2 (kon.) | Porto – Sporting 3:0 (kon.)
Academica de Coimbra
1:1 (1:0)
FC Arouca
Neděle 01.03.2015, 17:00 • Estádio EFAPEL (Coimbra) • Portugalská Primeira Liga

Je dobojováno! V úvodním poločase se do vedení dostali domácí, avšak druhé dějství patřilo hostům, kteří vyrovnali. Oba týmy si tak dnes body rozdělí. (18:56:28)

90+5

90+5
    V poslední minutě nastaveného času ještě dostal žlutou kartu Ulysse Diallo (Academica de Coimbra).

90+4
    Domácí si ještě vytvořil istřeleckou příležitost, Marinhova rána se ale mezi tři tyče nevešla.

90+3
    Taktické střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Kayembe, přichází Fokobo.

90+2
    Ofenzivní tažení hostujícího mužstva bylo zastaveno jen za cenu faulu, Arouca tak bude zahrávat přímý volný kop od středu hřiště.

90+1
    Domácí dostali příležitost zahrání rohového kopu, defenziva Aroucy však byla pozorná a nabíhajícím hráčům nedovolila zakončit.

90
    Hlavní arbitr se ve druhém poločase rozhodl nastavit čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Žlutou kartu za zdržování dostává gólman Mauro Goigoechea (FC Arouca).

88
    Sledujeme především boj o střed hřiště, míč rotuje zejména kolem středového kruhu.

86
    Žlutou kartu dostává Rui Sampaio (FC Arouca).

85
    Míč se nachází na kopačkách fotbalistů domácího týmu, kteří prozatím kombinují ve středu hřiště.

84
    Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Artur, přichází Diego.

82
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Miguel Oliveira (FC Arouca).

81
    Do závěrečného hvizdu zbývá bez případného nastavení deset minut, podaří se některému z týmů převážit pomyslné misky vah na svou stranu, nebo si mančafty body rozdělí? Odpověď na tuto otázku se dozvíme co nevidět, takže zůstaňte s námi.

80
    Střídání v týmu Academica de Coimbra: ze hřiště odchází Lopes, přichází Aderlan.

80
    Míč se nachází na kopačkách hráčů Aroucy, kteří se pokoušejí strhnout vedení na svou stranu.