Nashville – Detroit 3:4 (kon.) | Florida – Buffalo 5:3 (kon.) | NY Islanders – Carolina 3:5 (kon.)
Columbus – New Jersey 0:2 (kon.) | Boston – Arizona 4:1 (kon.) | Montreal – Toronto 4:0 (kon.)
Philadelphia – NY Rangers 4:2 (kon.) | Colorado – Minnesota 1:3 (kon.) | Edmonton – St. Louis 1:2 (kon.)
San Jose – Ottawa 2:4 (kon.) | Winnipeg – Los Angeles 5:2 (kon.) | Florida – Tampa 4:3 (kon.)
Pittsburgh – Columbus 5:3 (kon.)
San Jose Sharks
2:4 (1:0, 1:1, 0:3)
Ottawa Senators
Neděle 01.03.2015, 04:00 • SAP Center, San Jose • NHL
    Asi takhle nějak se musí Senátoři cítit v Kalifornii po vítězství proti Anaheimu, LA i San Jose

S konstatováním, že dnešní utkání sledoval 17 562 diváků se s vámi loučím a u dalších onlajnů z NHL nashledanou. (06:47:09)

3. Mike Hoffman (OTT) 2+1

Je to tak. Dnešní utkání končí a Ottawa vítězí 2:4. Ve třetí třetině se hostům mimořádně dařilo, když se trefili Stone s Hoffmanem, čímž se Ottawa dostala do vedení. Následně snad všichni očekávali tlak San Jose, který však vůbec nepřišel a v 59.minutě potvrdil vítězství hostů trefou do prázdné brány opět Hoffman.
    Domácí tak prohrávají třetí utkání v řadě, celkově osmé z posledních deseti utkání a prodlužují čekání na domácí výhru, které trvá od 1.2.2015 (SJS-CHI 2:0).
    Hosté jsou na tom po dnešním zápase naprosto odlišně. Je to jejich pátá výhra v řadě a především pátá výhra od nástupu Andrew Hammonda do brány, který má s průměrem 1,31 gólu na zápas a úspěšností 95,7% neuvěřitelný vstup do NHL.

60:00

59:54
    Legwand ještě mohl přidat jednu branku, ale netrefil prázdnou bránu a dnešní utkání skončí 2:4.

59:30
    Domácí hrají stále bez brankáře, ale do útočného pásma se zatím nedostali.
    Mike HOFFMAN - 2:4

58:50
    Ottawa právě vstřelila branku!
    S největší pravděpodobnost je rozhodnuto! Mark Stone narušil kombinaci domácích, přihrál MIKEU HOFFMANOVI, který si všiml prázdné brány a ze středního pásma do ní bez problémů poslal kotouč. Asistence: Mark Stone

58:38
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny a puk je ve středním pásmu. Niemi pokukuje po střídačce.

57:57
    Thornton nezpracoval kotouč za bránou Hammonda a k puku se tak dostávají hosté, kteří se budou snažit našetřit čím jak nejvíc času mimo své pásmo.

57:12
    Sedmadvacátý úspěšný zákrok Hammonda znamená přerušení hry a buly po jeho pravici.

56:49
    Pomalu se nám blíží poslední minuty třetí třetiny a domácím se zatím nedaří sevřít Senátory. Střela Wingelse nenadělala Hammondovi příliš vrásek.

55:49
    I další souboj Pavelski vs. Hammond vyhrává hostující brankář!

55:38
    Pavelski protáhl svižnou střelou Hammonda, který se však nenechal zaskočit.

55:09
    Po komerční přestávce hosté zahrávají zakázané uvolnění a hra se stěhuje zpět před Hammonda.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 3. Wingels (Irwin, Nieto), 34. Marleau (Pavelski, Burns) – 28. Karlsson (Turris, Hoffman), 44. Stone (Turris), 48. Hoffman (Zibanejad, Karlsson), 59. Hoffman (Stone)

San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Burns, Vlasic, Braun, Dillon, Hannan, Irwin – Pavelski, Thornton, Hertl – Karlsson, Couture, Marleau – Nieto, Sheppard, Wingels – Goodrow, Desjardins, McGinn
    Ottawa Senators: Hammond (Driedger) – Karlsson, Methot, Ceci, Wiercioch, Gryba, Borowiecki – Ryan, Zibanejad, Hoffman – Stone, Turris, Michálek – Chiasson, Legwand, Greening – Puempel, Pageau, Condra

Rozhodčí: Ian Walsh, Brad Watson – Brian Mach, Shane Heyer

Diváci: 17 562